Wpis z mikrobloga

MAM JUŻ DOŚĆ

Mam dosyć bycia wyzyskiwanym, mam dosyć PIS-u, mam dosyć horrendalnych cen na stacjach paliw. Mam dość tego, że politycy robią z nami co chcą i nie ponoszą żadnej konsekwencji.

Pod tymi postulatami możemy zgodzić się WSZYSCY od lewa do prawa. I tego właśnie najbardziej boją się politycy - naszego zjednoczenia.

DOŚĆ kłócenia się.

Jest to apel do Was wszystkich: ZORGANIZUJMY SIĘ.

Chcę zebrać się i stworzyć grupę ludzi, następnie zaś organizację, która będzie w stanie przeprowadzić protesty w największych miastach Polski. Nasi przodkowie walczyli z okupantami, a my nie możemy walczyć ze zbrodniczą władzą? Władzą, która nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje czyny, która moralizuje nas, która chce nam zabrać naszą wolność i zmusza nas do uczestniczenia w "ćwiczeniach" wojskowych, podczas gdy sami nie biorą na siebie ŻADNYCH konsekwencji? Jeśli w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach na start pojawi się nawet i 500 ludzi, to chociaż część naszego przekazu zostanie rozpowszechniona. Protest kobiet zadziałał - dlaczego my nie.

MAM JUŻ DOŚĆ

Polityków, którzy są kastą, biorą pieniądze do swych kieszeni z naszych podatków i zawsze chcą więcej. Którzy dają sobie podwyżki podczas gdy przeciętny Polak i Polka żyją coraz gorzej.

Wyjdźmy w końcu na ulice - my, Polacy. Nie lewak, nie prawak, nie centrysta, tylko POLACY jako jedność, jako siła.

Plan działania:
1. Organizujemy się na discordzie;
2. Stwarzamy REALISTYCZNE terminy protestów i kwestie z nimi związane takie jak sprzęt, kwestie prawne (tutaj jestem w stanie pomóc);
3. Promujemy się i organizujemy w social mediach;
4. Wychodzimy jak najszybciej się da (realistycznie) na ulice.

Do malkontentów - ja uważam, że to wypali i jestem niebotycznie wk*iony. Nie reprezentuję żadnej opcji politycznej. Może jestem młody ale chcę coś zrobić i uważam, że jesteśmy w stanie. Ten post to dopiero początek.

POKAŻMY, ŻE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE W TYM KRAJU JESZCZE ISTNIEJE**

Każdego, kto zaplusuje ten komentarz dziś wieczorem poinformuję o następnych krokach w poście.

Krok 1: Stwórzmy społeczność.

#protest #dosc #pieklomezczyzn #niebieskiepaski #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
  • 92
@PROTEST_DOSC: Ja bym bardzo chętnie wziął udział w takim ruchu jak już dojdzie do struktury lokalnej to chętnie poniosę Flagę, wydrę mordę z mównicy i poprowadzę ten tłum.

A tak już całkiem poważnie to najlepsze co możesz zrobić w międzyczasie rozrostu tej inicjatywy to nagranie przez zwykłego człowieka, tłumaczone zwykłym językiem jak wielką patologią jest obecny rząd. Bez namawiania na inne partie, wymienić trochę największych afer, absurdów. Nawet wziąć kogoś, kto
@PROTEST_DOSC:
młodzi mężczyźni: głosują na konserwatystów celebrujących tradycyjną rolę mężczyzny
konserwatyści: celebrują tradycyjną rolę mężczyzny i obowiązki z tym związane
młodzi mężczyźni: shocked pikachu
@PROTEST_DOSC: he he he a to co właściwie lepsze, być onucą za pogląd, że tuż za naszą granicą państwa wojna, że owszem, trzeba pomagać ale MĄDRZE, czy pomagać bez rozumu jak większość tu chciało i ponosić ogromne koszta w tym do woja? Bo ci od pomagania za wszelką cenę rozumiem, że idą w kamasze zgodnie z poglądami. Inaczej stają się onucami, hipokryci! A ci co uważali, że to nie nasz wojna