Wpis z mikrobloga

@robert5502:
To jest po prostu niesamowite ile czasu musza marnować na ogarnięcie się do roboty. Moja żona wstaje o 6:15, w pracy podpisuje listę do 8:15 (zwykle na styk). Z kolei ja przed home office wstawałem o 6 rano, ubierałem się w ciuchy przygotowane dzień wcześniej, wyprowadzałem psa na siku, wsiadałem na rower i odbijałem kartę o 6:30 (w biurze obok biura mojej żony).

Przecież to jest po prostu niesamowite tak
@deni28s:
Mi się wydaje, że to wina #!$%@? standardów w ogóle. Kobieta raz się nie umaluje do roboty to zaraz wszyscy pytają czy się nie wyspała albo czy nie jest czasem chora.

Ja tam w ogóle nie rozumiem idei makijażu, umalowany czy nie to dalej ten sam człowiek. Jeszcze jestem w stanie to usprawiedliwić od święta jako dopełnienie kreacji na eleganckie przyjęcie ale żeby spędzać 1,5 h na malowaniu gęby żeby
Ja tam w ogóle nie rozumiem idei makijażu, umalowany czy nie to dalej ten sam człowiek


@smk666: dla babek nie. Zastanów się dlaczego młode makijażem lansują się na starsze a stare makijażem lansują się na młodsze.
jacy wszyscy? Ja mam odwrotne myslenie, jak widze tone tapety to podejrzewam ze ktos musi miec np zniszona skore, brzydka twarz, itp

@NewBlueSky:
Również, jednak jak wychodzisz na ulicę to statystycznie większość napotkanych randomów woli karmić się iluzją a rzeczywistość jest dla nich niekomfortowa. Niestety aby samemu nie czuć się niekomfortowo w takim tłumie trzeba dostosować się do ich #!$%@? zasad.


Zastanów się dlaczego młode makijażem lansują się na starsze a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smk666: ja mysle ze zwykle ludzie maja wieksze problemy na pograniczu higieny/dbania o zdrowie niz to zeby sovie namalowac cos na twarzy xD chocby zrzucenie kilogramów, makijaz i takie sztuczne poprawianie czegos codziennie zamiast systematycznej pracy nad np ogolna kondycja/zdrowiem skóry to tylko oszustwo i sami siebie oszukuja
zamiast systematycznej pracy nad np ogolna kondycja/zdrowiem skóry to tylko oszustwo i sami siebie oszukuja


@NewBlueSky:
Też tak uważam, łatwiej im umalować gębę niż włożyć w to rzeczywisty, długotrwały wysiłek, czy po prostu zaakceptować to, że niezależnie od trybu życia w wieku 40 lat nie ma się cery jędrnej jak u nastolatki. Na świecie jest chore parcie na to, że każdy ma być piękny, wiecznie młody, zawsze uśmiechnięty a gdy tylko
@smk666: bo kobiety nieogarniete wygladaja na chore xD ludzie sie przyzwyczaili xD dlatego ja sie nigdy nie malowalam do pracy i ludzie wiedzieli, ze to moj standard look. Jak raz inna kolezanka przyszla niepomalowana to sie jej pytali co sie jej stalo, ze jakos tak dziwnie wyglada xD
jakiś czas temu widziałem ten obrazek na Mirko... Jeśli chodzi o samo ubranie się to może tak, ale enjoy jak się akurat nie kąpałeś/brałeś prysznica wieczorem dzień wcześniej, dochodzi też kwestia szczotkowania zębów. Także wolałbym się gdzieś spóźnić niż capić jak stary bej ( ͡° ͜ʖ ͡°)