Wpis z mikrobloga

@Adolf_HODLer: @AlezWieje: @ciemnienie: @Positano1: @cybulion: @ziuaxa:
Zadzwoniła do mnie ze śmiechem na ustach, że to wszystko wymyśliła z tą ciążą. Chciała żebym się tak #!$%@? czuł jak ona się czuje od miesiąca w każdy dzień. Miała mnie w tej informacji trzymać do połowy grudnia, albo i dłużej, żebym całymi dniami o tym myślał, ale uznała że nie może być tak #!$%@? człowiekiem jakim rzekomo ja jestem.
@jausz890:

Czy możliwe są jakieś mikro uszkodzenia nie widziane gołym okiem?

Jeśli sam ich nie spowodowałeś (np. otwarcie gumek nożyczkami, ostre paznokcie, etc), to nie ma.

Czy jest możliwe zapłodnienie podczas seksu w prezerwatywie

Możliwość zapłodnienia jest wtedy, gdy prezerwatywa była używana nieprawidłowo.

Ex mi napisała, że jest ze mną w ciąży, zrobiła test, ale nie mogę w to uwierzyć

Miałem podobną akcję, tj. o ex piszącej o ciąży. Zrobiła to
@jausz890: Mało prawdopodobne, ale znam parę, która chciała się rozstać, w zasadzie facet chciał odejść, zrezygnował jednak w momencie gdy żona mu powiedziała ze ma raka czegoś tam. Jak się pewnie domyślacie, był to tylko argument ciągnięty przez x miesięcy
@jausz890: xD
Zacznę od najbardziej prawdopodobnych opcji
1. Chce Ciebie zatrzymać przy sobie i ściemnia że jest w ciąży. Jak wrócisz ze względu na ciążę to po kilku miesiącach, żeby nie wyszła ściema dozna "poronienia"
2. Faktycznie jest w ciąży ale z kim innym i szuka beciaka
3. Faktycznie jest w ciąży, gumka nie zadziałała (ale tak mało prawdopodobne, że xDDD).

Jak to prawda co piszesz to nie daj się. W
@tomasz-es: wyżej dalem juz odpowiedz jak sie zakończyła sprawa. Żadnej ciazy nie było. Zrobiła to z zemsty. Jeszcze kłamała, ze zrobi aborcje, ze juz jest umówiona i to tylko jej decyzja nikogo innego. Kazała wysłać połowe kwoty czyli 1000zl ja debil wysłałem i gdy jej hajs przyszedl jeszcze mnie chwile podtrzymała. Gdy wyszła prawda na jaw kazałem jej oddać pieniadze. Jak sie mozesz domyslic nie zrobiła tego, zamiast tego poblokowała mnie
@jausz890: ooo ku*wa, haha jeszcze pytasz. Rób screeny i zgłaszaj wyłudzenie. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Tu nawet nie chodzi o 1000zl ale o poczucie bezkarności, jak nie spotkają jej konsekwencje to będzie tak dalej robiła. Nie wstydź się, takich lasek co tak gardzą facetami jest coraz więcej i my faceci musimy jak najbardziej się wspierać, bo jak takie zachowania nie będą karane to będzie ich coraz więcej. Wiem co mówię