Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwe zapłodnienie podczas seksu w prezerwatywie gdy nie doszło do jej pęknięcia, ani się nie zsunęła? Czy możliwe są jakieś mikro uszkodzenia nie widziane gołym okiem? Ex mi napisała, że jest ze mną w ciąży, zrobiła test, ale nie mogę w to uwierzyć

#ciaza #seks
  • 73
  • Odpowiedz
  • 197
@jausz890 twoja ex od kilku miesięcy rypie sie z innym typem (albo z typami, to już wie tylko ona), a Ciebie za 9 miesięcy czeka test na ojcostwo.

Gratuluję.

Warto było?
  • Odpowiedz
@jausz890: możliwe, ale bardzo mało realne - opcje imho są dwie - albo wpadła z kimś innym i szuka frajera, albo wcale nie jest w ciąży i próbuje Cię w ten sposób skłonić do powrotu
  • Odpowiedz
@AlezWieje: ona wypisywała wcześniej do mnie, że chce wrócić - to było nawet desperackie z jej strony, była na mnie wściekła, nie mogła sobie poradzić z rostaniem. Nawet podobno zapisała sie do psychologa. Zablokowałem ją to mnie gdzieś na tiktoku oznaczała. Ale z drugiej strony jak ona o tym wszystkim opowiada teraz o tej ciąży to wydaje się mówić prawdę.
  • Odpowiedz
@jausz890: powiedz że bez testu i tak nie uznasz, pewnie nie Twoje albo ściemnia. Trzeba to uciąć od razu bo #!$%@? się na całe życie. A jak wyjdzie że Twoje to się zajmij jak mężczyzna. Niekoniecznie kobietą, ale o dzieciaka trzeba dbać. Jak z kimś innym to tradycyjnie olej Miras tą karynę :)
  • Odpowiedz
@jausz890: z kims innym sie puscila. Uwazaj miras, bo sie #!$%@? na minę.
Na 100% rób test na ojcostwo i za #!$%@? nie ulegaj szantażowi: "nie ufasz mi?" "za kogo mnie masz?"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jausz890: Albo po prostu wychowaj jak swoje. Może wylosujesz takie śniadego albo murzynka to będzie Cie przed oskarżeniami o rasizm bronił
  • Odpowiedz
@jausz890: Testu na ojcostwo, po urodzeniu. Nie jesteście razem, mogła wpaść z kimś innym. A tutaj to wystarczy że kupiła w necie albo od brzuchatej koleżanki dostała. Wytłumacz że jak Cię okłamuje w tak ważnej sprawie to i tak nic z tego nie będzie, powiedz żeby się odezwała jak urodzi to się zgodzisz na test a na razie potrzebujesz spokoju. Zaraz się okaże że "poroni" i będzie Cię brała na
  • Odpowiedz
@jausz890: zaraz będzie chciała sexu bez gumy "bo przecież i tak juz jest w ciąży" i zalejesz formę albo będzie się upierać ze to twoje a puściła się w międzyczasie z innym
  • Odpowiedz