Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj rozpoczynam swój plan wychodzenia z przegrywu:
- Przeszedłem na dietę semi carnivore + IF (jeden posiłek dziennie złożony z dużej ilości mięsa + trochę warzyw)
- Codziennie rano idę na siłownię na 1 godzinę
- Po siłowni jem surową cebulę + 2 ząbki czosnku żeby podbić testo
- Schodzę ze antydepresantów bo to jest gówno mające nas trzymać w matriksie
- Zapisałem się do Hustlers University od Andrew Tate
- Szkolę się z tematów biznesowych typu dropshipping, copywriting, krypto, day trading.
- Koniec z mediami społecznościowymi

#motywacja #andrewtate #mikrokoksy #dieta #depresja #przegryw #wychodzimyzprzegrywu
Viado - Od dzisiaj rozpoczynam swój plan wychodzenia z przegrywu:
 - Przeszedłem na ...

źródło: comment_1669370401YD4GyxkBsXtgXnNVECiHfR.jpg

Pobierz
  • 22
@Viado: carnivore samo w sobie nic nie da jak będziesz jadł samo smażone, lepiej gotowane albo najlepiej surowe mięso i jaja, oczywiście tylko ze sprawdzonego źródła, nie marketu
ze sprawdzonego źródła, nie marketu


@downight: chyba, ze od mamy albo cos xd
te malutkie chodowle sraja na jakiekolwiek wytyczne bo i tak nikt tego nie kontroluje, w marketach maja jaja z duzych ferm gdzie przynajmniej sa badania i niezapowiedziane kontrole
- Przeszedłem na dietę semi carnivore + IF (jeden posiłek dziennie złożony z dużej ilości mięsa + trochę warzyw)

- Codziennie rano idę na siłownię na 1 godzinę

- Po siłowni jem surową cebulę + 2 ząbki czosnku żeby podbić testo


@Viado: ja wiem, że jesteś naczelnym baiciarzem wykopu, który teraz jak gorące są zawalone piłką to pewnie płacze w poduszkę z braku atencji, ale takie #!$%@? jest #!$%@?ące. Siłownia czy
@Viado: Szczerze jeśli serio będziesz pracować a nie się #!$%@? na hustlers university to możesz fajnie zarobić, mój ziomek się w to włączył i przy 2h dziennie wyciąga 1200zł miesięcznie ok a dopiero od początku września w tym siedzi
- Codziennie rano idę na siłownię na 1 godzinę


@Viado: Co byś sobie tylko układu pokarmowego tym nie #!$%@?ł na początku. Jeśli to jeszcze ma byc na pusyt żołądek to życzę powodzenia...