Wpis z mikrobloga

Jest styczeń 2004, facetka z matmy się pochorowała, zasypało dojazd do szkoły i czilujesz w ET. Umówiłeś się na GG z chłopakami z klanu i łoicie na fueldumpie. Matka grzeje ci właśnie pierogi z wigilii i wcinasz mandarynki. Słyszysz last christmas z radia z kuchni ()

#gry #nostalgia #wolfensteinenemyterritory #enemyterritory #staregry
źródło: comment_1669274226OsRHY2kYrErZwGx1GYHrzb.jpg
  • 108
@littlejunkie420: super klimat, pewnie dlatego, że jeszcze bez tej nakręcanej przez sponsorów i duże pieniądze pompy ( ͡º ͜ʖ͡º) każdy faktycznie był sobą i robił to dla zabawy. Słyszałem info, że Wiesiek nie żyje, nie wiem ile w tym prawdy. Po erze gg, forów tematycznych i n-k straciłem kontakt z ludźmi ze środowiska, więc nie jestem w stanie zweryfikować.
@bdm_bq: O, to kiepska informacja. Ja w ET byłem bardzo przeciętny bo w 2003 byłem gowniak wiec jakoś bardzo społeczności nie poznałem, Wieśka każdy znał wiec no tyle pamietam. Szkoda chłopa jeżeli to prawda. Podobnie jak ty się zastanawiam czasem czy gdybym grał tak w obecnych czasach to czy by się dało z tego utrzymać. Na polskiej scenie cod4 sukcesy były to może tak. No cóż, trzeba było grać w CS
@bb89 Chciałbym, Neostradę w mojej wsi podłączyli w 2006 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) (dziecko neo here, jeżeli ktoś jest na tyle stary, że pamięta taką obelgę ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@bb89: aleeee czasy, zima, ferie 2003/4, granie na tych mapach jako covert op, dźwięk przelatujących koło ucha Panzerfaustów, medycyny biegający w koło jak małe terminatory, healujący się non stop zamiast kogokolwiek z drużyny XD... + Te custom mapy sniper only, mapa świąteczna z taką armatą do której można było wejść.. mody w tym najlepszy imo NoQuarter w którym było bodajże po 10 poziomów, dodatkowe bronie..
Uwielbiałem grać inżynierem i na Fuel
@bb89: u mnie to rok 1995.
Śnieg za oknem a ja walę w DOOMa, Warcrafta II i Mortal Kombat III. Koledzy mają Atari i C64 i dla nich jestem idolem.
Jem mielone z sałatką jarzynową i bigosem. Pod choinką leży karta dźwiękowa.
Życie jest cudowne.
@bdm_bq: Jak z Wieśkiem grałeś w klanie to pewnie jakieś klanóweczki graliśmy przeciwko sobie, myślę że moja ksywka też może się niejednemu graczowi kojarzyć. Dużo czasu spędzałem na serwerach trickjumpowych nauczając ludzi strafe jumpów, a na serwerach z etpro zazwyczaj byłem w górnej części tabeli :P.
@bb89: Wolfenstein ET, moja ulubiena strzelanka z czasow gowniactwa. Ile ja tysiecy godzin w tym mam przegrane to ojaniepawle, Wurzburg Radar, Siwa Oasis, Fueldump ehh i mody, najwiecej to sie przegralo na takiej mapce wnetrza domu, tyle ze bylo sie malutkich rozmiarow, a wszystko w domu ogromne. Swietna mapa to byla, szkoda ze gierka prawie na wymarciu albo same boty graja na serwerach :(
@bb89: W 2004 roku wciąż korzystałem z 0202122, dopiero w 2006 albo 2007 dostałem iPlusa z szałową wówczas prędkością na poziomie bodajże 30 czy 40 kbps w standardzie GPRS i limitem danych za jedyne 50 złotych/miesiąc + chyba 7 stów za modem E220.

W szkole była radiówka dzielona na całą pracownię i można było popykać w popularne wówczas flashowe gierki, a pooglądać jak się gra w ET czy Diablo II po
@Pivoo: Całkiem możliwe ;) grałem pod nickiem bdm lub zino. Na publicznych grałem tylko na L class na etpro. Ogólnie unikałem modów i strasznie mnie wkurzało to co zaczęło się dziać z grą. Gracze zaczęli odchodzić, wszystko zaczęło się robić niespójne i mniej skillowe. Szkoda