Wpis z mikrobloga

@bb89: przegrałem w to pół gimbazy i liceum. W żadną inną grę multi nie byłem już tak dobry. Grałem z Wieśkiem w pidarze, pamiętam mecze z mAusem i innymi kozakami. W obecnych czasach byłbym pewnie w stanie wyciągać hajsy grając w coś tak zawzięcie. Fajne czasy, świetna gra i społeczność.
  • Odpowiedz
@bb89: #!$%@? typie, pamiętam jak stary sam choinkę musiał ubierać bo klanówkę wtedy miałem. Ehh dałeś mi teraz straszne filsy.
  • Odpowiedz
@bdm_bq: ja grałem „zawodowo” w cod4 i spotkałem legendę Wieśka kiedyś na turnieju CIC7 w Holandii gdzie było również ET ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozgrzewali się przed meczem a obok monitora dodatkowo wódka pita ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@littlejunkie420: super klimat, pewnie dlatego, że jeszcze bez tej nakręcanej przez sponsorów i duże pieniądze pompy ( ͡º ͜ʖ͡º) każdy faktycznie był sobą i robił to dla zabawy. Słyszałem info, że Wiesiek nie żyje, nie wiem ile w tym prawdy. Po erze gg, forów tematycznych i n-k straciłem kontakt z ludźmi ze środowiska, więc nie jestem w stanie zweryfikować.
  • Odpowiedz
@bdm_bq: O, to kiepska informacja. Ja w ET byłem bardzo przeciętny bo w 2003 byłem gowniak wiec jakoś bardzo społeczności nie poznałem, Wieśka każdy znał wiec no tyle pamietam. Szkoda chłopa jeżeli to prawda. Podobnie jak ty się zastanawiam czasem czy gdybym grał tak w obecnych czasach to czy by się dało z tego utrzymać. Na polskiej scenie cod4 sukcesy były to może tak. No cóż, trzeba było grać w
  • Odpowiedz
@bb89: co ja się tam na jeździłem lokomotywą () całe nocki w gim zarywalismy, żeby tylko pograć cała klasą w ET
  • Odpowiedz
@bb89 Chciałbym, Neostradę w mojej wsi podłączyli w 2006 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) (dziecko neo here, jeżeli ktoś jest na tyle stary, że pamięta taką obelgę ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz