Wpis z mikrobloga

Jest styczeń 2004, facetka z matmy się pochorowała, zasypało dojazd do szkoły i czilujesz w ET. Umówiłeś się na GG z chłopakami z klanu i łoicie na fueldumpie. Matka grzeje ci właśnie pierogi z wigilii i wcinasz mandarynki. Słyszysz last christmas z radia z kuchni ()

#gry #nostalgia #wolfensteinenemyterritory #enemyterritory #staregry
bb89 - Jest styczeń 2004, facetka z matmy się pochorowała, zasypało dojazd do szkoły ...

źródło: comment_1669274226OsRHY2kYrErZwGx1GYHrzb.jpg

Pobierz
  • 109
@bb89 w Polsce nigdy nie zasypywalo dojazdów do szkoły to jakiś amerykański mit, zajęcia miałem raz w życiu odwołane jak było -20 i mimo grzania puszczało się parę nosem w klasie a tak to zawsze kazali #!$%@?ć (,)
@bb89 ja będąc rocznikiem 98 nie złapałem się na peak grania w ET, ale jakoś w 2008/2009 ziomek poznamy w cs 1.6 (z którym mam do tej pory kontakt) zapytał czy znam taka grę i zaczęliśmy wspólnie grać, bawiłem się dobrze. Mi się świateczne granie kojarzy z Tonym Hawkiem AW, sampem, cs 1.6, Tactical OPS, Kozacy europejskie boje.
@bb89: Pamiętam ten czas...

Ten utwór..
last christmas

Jak zdzwoniłem do Radio GO i dzięki zapowiedzi wygrałem uczestnictwo w audycji i czapeczkę, dla mnie była to radość.

Tak rapują podskakują bo na święta oczekują,
a my teraz posłuchajmy,
i na święta poczekajmy.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bb89: jedna z moich pierwszych gierek multiplayer, bo darmowa oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ten internet radiowy 512kbps i lagi non stop. Jest tu ktoś kto grał na serwerze Polska Mordownia?