Wpis z mikrobloga

Jest styczeń 2004, facetka z matmy się pochorowała, zasypało dojazd do szkoły i czilujesz w ET. Umówiłeś się na GG z chłopakami z klanu i łoicie na fueldumpie. Matka grzeje ci właśnie pierogi z wigilii i wcinasz mandarynki. Słyszysz last christmas z radia z kuchni ()

#gry #nostalgia #wolfensteinenemyterritory #enemyterritory #staregry
bb89 - Jest styczeń 2004, facetka z matmy się pochorowała, zasypało dojazd do szkoły ...

źródło: comment_1669274226OsRHY2kYrErZwGx1GYHrzb.jpg

Pobierz
  • 109
@bb89: aleeee czasy, zima, ferie 2003/4, granie na tych mapach jako covert op, dźwięk przelatujących koło ucha Panzerfaustów, medycyny biegający w koło jak małe terminatory, healujący się non stop zamiast kogokolwiek z drużyny XD... + Te custom mapy sniper only, mapa świąteczna z taką armatą do której można było wejść.. mody w tym najlepszy imo NoQuarter w którym było bodajże po 10 poziomów, dodatkowe bronie..
Uwielbiałem grać inżynierem i na Fuel
@bb89: u mnie to rok 1995.
Śnieg za oknem a ja walę w DOOMa, Warcrafta II i Mortal Kombat III. Koledzy mają Atari i C64 i dla nich jestem idolem.
Jem mielone z sałatką jarzynową i bigosem. Pod choinką leży karta dźwiękowa.
Życie jest cudowne.
@bdm_bq: Jak z Wieśkiem grałeś w klanie to pewnie jakieś klanóweczki graliśmy przeciwko sobie, myślę że moja ksywka też może się niejednemu graczowi kojarzyć. Dużo czasu spędzałem na serwerach trickjumpowych nauczając ludzi strafe jumpów, a na serwerach z etpro zazwyczaj byłem w górnej części tabeli :P.
@bb89: Wolfenstein ET, moja ulubiena strzelanka z czasow gowniactwa. Ile ja tysiecy godzin w tym mam przegrane to ojaniepawle, Wurzburg Radar, Siwa Oasis, Fueldump ehh i mody, najwiecej to sie przegralo na takiej mapce wnetrza domu, tyle ze bylo sie malutkich rozmiarow, a wszystko w domu ogromne. Swietna mapa to byla, szkoda ze gierka prawie na wymarciu albo same boty graja na serwerach :(
@bb89: W 2004 roku wciąż korzystałem z 0202122, dopiero w 2006 albo 2007 dostałem iPlusa z szałową wówczas prędkością na poziomie bodajże 30 czy 40 kbps w standardzie GPRS i limitem danych za jedyne 50 złotych/miesiąc + chyba 7 stów za modem E220.

W szkole była radiówka dzielona na całą pracownię i można było popykać w popularne wówczas flashowe gierki, a pooglądać jak się gra w ET czy Diablo II po
@Pivoo: Całkiem możliwe ;) grałem pod nickiem bdm lub zino. Na publicznych grałem tylko na L class na etpro. Ogólnie unikałem modów i strasznie mnie wkurzało to co zaczęło się dziać z grą. Gracze zaczęli odchodzić, wszystko zaczęło się robić niespójne i mniej skillowe. Szkoda
@bb89 Jak ja miło wspominam właśnie ten okres grania we wszelkiej maści FPSy za czasów podstawówki/gimbazy. Ja mam też super wspomnienia z różnymi F2P, warrock lub crossfire (azjatycka podróbka CS). Te wojny klanów, pojedynki z kumplami czy granie zespołowe to było coś niesamowitego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bb89: Najlepszy fragmovie z tej gierki to Dignitas ET exposed. Na dysku oprócz tego mam jeszcze demka z dawnych meczów reprezentacji Polski i różne klanówki, kilka lat temu próbowałem to odpalić ale nie wszystkie działały, jeszcze kiedyś spróbuję
vrist - @bb89: Najlepszy fragmovie z tej gierki to Dignitas ET exposed. Na dysku opró...