Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 174
Siema. Planuje na święta kupić różowej na prezent zestaw poradników, które odmienią jej jak i moje życie. Jestem gotów poświęcić na to oszczędności , które udało mi się zgromadzić w ciągu kilku miesięcy dzięki ciężkiej pracy na magazynie w Holandii pracując często po 12 godzin. Zmęczony jestem już pracą za granicą i chce wrócić do mojej dziewczyny, która studiuje w stolicy. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, choć i tak jestem przekonany, że się wszystko uda. Zadziała efekt przyciągania, o którym często wspomina ta Pani(zdjęcie zostawiam w komentarzu). Wszystkich plusujacych zawołam za rok, żeby podzielić się z Wami jak ta prosta inwestycja odmieniła nasze życie o 360stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #inwestycje #januszex #pracazagranica #motywacja #edukacja #astrologia
profesor_moriarty - Siema. Planuje na święta kupić różowej na prezent zestaw poradnik...

źródło: comment_16692560736b7zZL4JhaNIWTySoeDDXq.jpg

Pobierz
  • 40
@profesor_moriarty: i ten tekst z obrazka :Uczę rozwoju biznesu w social mediach "w kobiecy sposób" wykorzystując twój kreatywny geniusz. No jprdl leżę i nie wstaje hehe Czyli że co powie ci ze jak chcesz mieć pieniądze i masz chodź trochę rozumu to zakładaj onlyfansa i trzeb kasę na stulejach? (zakładam że trochę rozumu to właśnie onlyfans i rychanie za grube siano €) modeling sesje itp # pdk
@MASTERRyii: Mirek wrzucił jak sie firma nazywa a strona wygląda tak:


Wymiekam, myślałem że takie czarodziejskie teksty działały maks do 2000 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O ja pierdziu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozmowa z Magdą Nowacką oczamijoginki, zwyciężczynią konkursu w kursie 30 tys na miesiąc.
Jak policjantka przemienia się w nauczycielkę jogi? Posłuchaj niezwykle inspirującej historii Magdy.