Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 174
Siema. Planuje na święta kupić różowej na prezent zestaw poradników, które odmienią jej jak i moje życie. Jestem gotów poświęcić na to oszczędności , które udało mi się zgromadzić w ciągu kilku miesięcy dzięki ciężkiej pracy na magazynie w Holandii pracując często po 12 godzin. Zmęczony jestem już pracą za granicą i chce wrócić do mojej dziewczyny, która studiuje w stolicy. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, choć i tak jestem przekonany, że się wszystko uda. Zadziała efekt przyciągania, o którym często wspomina ta Pani(zdjęcie zostawiam w komentarzu). Wszystkich plusujacych zawołam za rok, żeby podzielić się z Wami jak ta prosta inwestycja odmieniła nasze życie o 360stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #inwestycje #januszex #pracazagranica #motywacja #edukacja #astrologia
profesor_moriarty - Siema. Planuje na święta kupić różowej na prezent zestaw poradnik...

źródło: comment_16692560736b7zZL4JhaNIWTySoeDDXq.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@profesor_moriarty: Babka ma 55 tys obserwujących na insta

Wierzę więc w to, co napisała na swojej stronie:

Obecnie mój biznes ma miesięczne przychody powyżej 160 tys. zł. Na początku jego istnienia musiałam się nauczyć wielu rzeczy i to właśnie one sprawiły, że od 2 lat mam 5-cyfrowe miesięczne przychody (teraz 6-cyfrowe).


Mało to debili w końcu?
  • Odpowiedz
@profesor_moriarty: Już tu kiedyś pisałem, nawet jakiś mirek prosił, żebym zrobil większy wpis o tym. Baby aktualnie maja hajp na "rozwój duchowy". I to nie taki, który zakłada, ze trzeba coś zrobić ze sobą, spędzić czas na poznaniu siebie, na pracy... to za dużo roboty. Ale taki polegający na MANIFESTACJI. Jak chcesz być bogata, to musisz to manifestować. Możesz leżeć na kanapie i manifestować. Kupują takie książki i manifestują, robią
  • Odpowiedz
@ElLama:

Wierzę więc w to, co napisała na swojej stronie: Obecnie mój biznes ma miesięczne przychody powyżej 160 tys. zł.

1. Jeśli ktoś jest na tyle ogarnięty żeby odłożyć kilka k pln to nie wyda tego na kurs. Mogę się założyć, że sprzedaje pojedyjcze sztuki miesięcznie.

2. Jej liczba followersów wynika jedynie z dodawania jakiegoś horoskopowego gównocontentu
3. Liczby które sama podaje w postach nawet się nie dodają. Średnio rozgarnięty
  • Odpowiedz
@chinski_pierozek: Aż tak tego nie analizowałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakładalem, że ciężko sprzedać swój produkt jeśli nie pochwalisz się, że sam jesteś w stanie z niego robić duże pieniądze, ale wygrała u mnie niewiara w ludzkie myślenie, zważywszy ile takiego i podobnego gówna kupuje się na całym świecie. xD
  • Odpowiedz
@ElLama:
Kazda/y naciagaczka takie bajki sprzedaje, ale ktos na pewno sie na to nabiera; niemniej wiekszosc followersow to boty, a reszta ludzie, ktorzy i tak od niej nic nie kupia.
  • Odpowiedz