Wpis z mikrobloga

@FuriousViking: ciekawe czy tworzyłbyś te pełnowartościowe posiłki będąc kucharą, której nawet McDonald's by nie zatrudnił.
Poza tym gdy dziecioki dostaną coś wymyślniejszego to zwykle większość ląduje w śmieciach.
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież prezydent nie potrafi odmówić podpisania ustawy dla prezesa, a myślicie że sobie z obiadami w szkole poradzi?
  • Odpowiedz
Więźniowie jedzą lepiej.


@FuriousViking: To jest mit, który ludzie w internecie sobie powtarzają, nie mając pojęcia, jak jest w rzeczywistości.

Standardowy posiłek więźnia, to chleb z pasztetową i kapuśniak w postaci papki ugotowanej na pasztecie. Drugie danie to co najwyżej jakaś tania kiełbasa lub wyrób mięsnego pochodzenia z sosem i ziemniakami. Szczególnie w ostatnich latach mają kiepsko, bo nie mogą dostawać żadnych paczek z zewnątrz. Jedzenie mogą urozmaicić sobie jedynie tym,
  • Odpowiedz
@Lorenzo_Sicario: > przypominam że podroby mięsne z których są robione są lepszym źródłem minerałow niż pierś z kurczaka a to co w nich niezdrowe to dodatki konserwujące.

Nooo, z tym, że są także parówki zawierające 50% mięsa, te też są zdrowe i są lepszym źródłem minerałów niż kurczak? Musiałbym upaść na łeb, żeby chociaż przypuszczać, że kupują te, które posiadają 90% mięsa. Zwykłe wybielanie oszczędności KOSZTEM ZDROWIA dzieci oraz nieróbstwa i
  • Odpowiedz
@dwarfguard: W małych miejscowościach bieda przechodzi z pokolenia na pokolenie. Łatwo jest #!$%@?ć, samemu mając dostęp do edukacji, perspektyw i wiedzy. Ludzie w mniejszych miejscowościach zwyczajnie zostali tego pozbawieni. Ode mnie i od Ciebie zależy czy Ci ludzie zdechną z głodu, czy znajdą perspektywy. Absolutnie nie uważam, żebyś ktokolwiek musiał pomagać drugiej osobie. Ba! Większość osób, szczególnie o lewicowych poglądach, zamiast pomagać innym, powinna zacząć od pomocy sobie. Samemu tylko zachęcam
  • Odpowiedz
@RyanWolf: Nigdzie nie napisałem że to super posiłek. Bardziej chodziło mi o demonizowanie parówek choć jak zwróciłeś uwagę to zalezy w dużej mierze ile procent mięsa mają. Sam czasem robie dobre parówki z makaronem i pesto i uważam że to fajne danie na szybko raz na jakiś czas.
  • Odpowiedz