Wpis z mikrobloga

Szczególnie w ostatnich latach mają kiepsko

Nie wiem czy można tak napisać o ludziach odsiadujących wyroki za swoje postępowanie


@FuriousViking: W jakim sensie nie można byłoby tak napisać? Kiedyś mogli, więc mieli lepiej. Teraz mają gorzej, czyli szczególnie teraz mają kiepsko, bo wcześniej nie aż tak.
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: nosz urwa, #!$%@?, rób ludziom krzywdę, kradnij, nie płać alimentów, nie szanuj prawa i własnych rodaków i narzekaj, że masz kiepsko bo ktoś Cie złapał i wsadził do więzienia w którym kiepsko karmią... nawet mi nie szkoda takich śmieci
  • Odpowiedz
i. I napewno nie jest to pełnowartościowy posiłek dla dziecka ani nastolatka. Więźniowie jedzą lepiej.


@FuriousViking: jak to bylo w starym dowcipie
(aktualmy wazny polityk) - w podstawówce to ja już nie będę
  • Odpowiedz
No rzeczywiście temat do żartów. Jak tak karmisz swoje dzieci albo jak matka ci daje takie obiady to twoja sprawa. Ale jakbym opłacił obiady w szkole a dzieciak by dostał takie gowno to bym się #!$%@? i rozumiem #!$%@? autorki posta.

@sebek1987: tylko z takimi sprawami idzie się do dyrektora szkoły, a nie jak z każdą pierdołą do prezydenta miasta

co ma piernik do wiatraka?

@Reevder: no właśnie ta kobieta
  • Odpowiedz
@sebek1987: a czy ta kobieta chce załatwić lepsze jedzenie dla dzieci? Bo wybrała najdłuższą drogę załatwienia takiej sprawy. Chyba to też zrozumiała, bo post już usunęła. Jeżeli auto zablokuje drogę, to ludzie dzwonią na policję/straż miejską, a nie piszą do prezydenta miasta
  • Odpowiedz
@ainam102: i może być, że trafiłeś w samo sedno. Pamiętam awarię lodówki, która zgodnie z przepisami skutkuje wywaleniem do kosza całej zawartości. W tym poleciały przygotowane już półprodukty do obiadu planowanego tego dnia. Na gwałt i w przeciągu pół godziny trzeba było zrobić obiad dla pierwszej setki dzieci i zaraz potem stopniowo dla kolejnych sześciuset.

Rozwiązanie było bardzo podobne, makaron, sos, parówki, jakieś warzywo tarte w roli surówki.

Zanim zawyrokuję, chętnie
  • Odpowiedz
@midcoastt: porównanie prywatnego obiadu do obiadu w placówce oświatowej to kompletnie idiotyczny argument. A dude wołają bo zanim został długopisem to sam na swoim Twitterze pisał posty w stylu że to jak gra reprezentacja odzwierciedla kondycję rządu etc. A więc walczą z nim jego bronią. Proste wystarczy znać kontekst i pomyśleć przez sekunde
  • Odpowiedz
@AndyMendy: tylko nie wiem skąd wziął się tutaj duda. Jest tag Szczecin, screen z grupy Krzystka, gdzie ludzie myślą, że jak coś jest publiczne, to wszystkim zarządza prezydent. Wystarczy znać kontekst i pomyśleć przez sekundę
  • Odpowiedz