Wpis z mikrobloga

  • 418
Jaki lęk odczuwasz w skali 1-10?

Jadę na terapię autobusem z ojcem, bo samemu się boję (,).
Boje się że nie poznam przystanku przez śnieg.
Nawet biletów się samemu boje kupować.
Chłop prawie 25 letni.
Będzie psychoterapia. Boje się ,że znowu nic nie powiem i psycholog powie, że się nie nadaje do terapii, bo nic nie mówię. Albo że jestem zdrowy.
Ehh
Mam nadzieję, że chociaż nie będzie biegunki.

#przegryw #qewnakwadracie ##!$%@? #fobiaspoleczna #psychologia
qew12 - Jaki lęk odczuwasz w skali 1-10?

Jadę na terapię autobusem z ojcem, bo samem...

źródło: comment_16690136561RkKZuJzCUMb7uLTcjBcbz.jpg

Pobierz
  • 211
@qew12:
Jeszcze nikt ci tego nie napisał, ale zupełnie normalnym jest odczuwać lęk, lęk przed czymkolwiek, lęk bez realnego powodu.
Przyczyną większości lęków, wszystkich ludzi jest to co sobie wyobrażają, że może się wydarzyć, a nigdy nie będzie miało miejsca, wcale się nie dzieje. Samo wyobrażenie sobie zdarzenia powoduje większy lęk, niż gdy to dzieje się już naprawdę. Lęki opierają się na naszych wspomnieniach, ale można też mieć dużo lęków, które
@qew12: przecież te przyciski są zawsze w okolicy środkowego wyjścia, wydaje mi sie że przesadnie panikujesz, życzę tobie wszystkiego dobrego i wierze ze ci sie uda, musisz tylko przestać szukać wymówek i zacząć nad tym pracować, to jest wielki wysiłek ale nie jest to poza twoim zasiegiem, dalej jestes kowalem swojego losu
@qew12: Nie powinieneś najpierw odwiedzić psychiatrę, który by zmniejszył objawy lękowe, zanim zaczniesz "gadaną" terapię, która - jak piszesz - najpewniej teraz nie ma sensu?