Wpis z mikrobloga

  • 418
Jaki lęk odczuwasz w skali 1-10?

Jadę na terapię autobusem z ojcem, bo samemu się boję (,).
Boje się że nie poznam przystanku przez śnieg.
Nawet biletów się samemu boje kupować.
Chłop prawie 25 letni.
Będzie psychoterapia. Boje się ,że znowu nic nie powiem i psycholog powie, że się nie nadaje do terapii, bo nic nie mówię. Albo że jestem zdrowy.
Ehh
Mam nadzieję, że chociaż nie będzie biegunki.

#przegryw #qewnakwadracie ##!$%@? #fobiaspoleczna #psychologia
qew12 - Jaki lęk odczuwasz w skali 1-10?

Jadę na terapię autobusem z ojcem, bo samem...

źródło: comment_16690136561RkKZuJzCUMb7uLTcjBcbz.jpg

Pobierz
  • 211
@dymitrop: Jesteś upośledzony w zakresie rozumienia słowa pisanego, tak? Znaczy dlatego nie rozumiesz co napisałem za to wymyśliłeś sobie jakieś bzdety i cały czas się do nich odnosisz? Zaczynasz być nudny bo takich tu pełno.
@dymitrop: Czyli jesteś upośledzony (nie martw się, większość ludzi w ten czy inny sposób jest). Już Ci raz zwróciłem uwagę, że ja niczego nie doradzałem a zadałem pytanie czy próbował czegoś co umożliwiłoby mu oderwanie się od zaburzonego ego. Odwróciłeś kota ogonem "Tak sobie wmawiaj". :D

Nie chcę z Tobą dyskutować bo jak widzisz na powyższym przykładzie - to nie ma sensu skoro nie chcesz zrozumieć co się do Ciebie mówi.
@Bartholomew: Weź przeczytaj swój własny post, a potem powiedz samemu sobie szczerze, że to nie jest porada. Jesteś po prostu tak #!$%@? żałosny i zakłamany, że to aż smutne.

Już Ci raz zwróciłem uwagę, że ja niczego nie doradzałem a zadałem pytanie czy próbował czegoś co umożliwiłoby mu oderwanie się od zaburzonego ego.


@Bartholomew: A NO TO SORY, na pewno nigdy niczego nie próbował przez całe życie XDD 25 LAT
@dymitrop: Ale tak z ciągłej ciekawości - po cholerę Ci ta agresja? Serio z mojej perspektywy wygląda to na jakieś zaburzenie. W pewnym momencie pisząc do mnie zwróciłeś się do ogółu, to jest wynik jakiejś głębszej pretensji do ludzi? Jestem to w stanie zrozumieć. Ba, sam się zastanawiałem czy może powinienem być w tej rozmowie równie agresywny ale co by to dało?
@Bartholomew: Tandetna próba zmiany tematy. Ja z kolei nadal jestem bardzo ciekawy jak bardzo zarozumiałym trzeba być, aby uważać, że twoje "porady", "propozycje" lub też "tylko pytania" będą w stanie pomóc osobie z fobią społeczną na takim sposobie.

W pewnym momencie pisząc do mnie zwróciłeś się do ogółu, to jest wynik jakiejś głębszej pretensji do ludzi? Jestem to w stanie zrozumieć. Ba, sam się zastanawiałem czy może powinienem być w tej
by uważać, że twoje "porady"


@dymitrop: Wymyśliłeś sobie założenie, że ja cokolwiek uważam na temat sytuacji psychicznej kogoś kogo znam z jednego wpisu i sądzę, że jestem w stanie mu pomóc. Nie sądzę. Byłem ciekawy czy próbował się separować. Natomiast jeśli chodzi o Ciebie, to widzę już znacznie więcej. Zwykły zacietrzewiony mireszek z wypoku jakich tu od zasrania wkoło, nic ciekawego. Au revoir!
Wymyśliłeś sobie założenie, że ja cokolwiek uważam na temat sytuacji psychicznej kogoś kogo znam z jednego wpisu i sądzę, że jestem w stanie mu pomóc.


@Bartholomew: Nie wymyśliłem, po prostu to zrobiłeś, a Ty się zwyczajnie wypierasz.

Zwykły zacietrzewiony mireszek z wypoku jakich tu od zasrania wkoło, nic ciekawego. Au revoir!


@Bartholomew: Kolejne projekcje, poczytałeś już sobie co to jest? Próbujesz mi takie rzeczy "wmawiać" dosłownie w każdym poście. To