Wpis z mikrobloga

  • 418
Jaki lęk odczuwasz w skali 1-10?

Jadę na terapię autobusem z ojcem, bo samemu się boję (,).
Boje się że nie poznam przystanku przez śnieg.
Nawet biletów się samemu boje kupować.
Chłop prawie 25 letni.
Będzie psychoterapia. Boje się ,że znowu nic nie powiem i psycholog powie, że się nie nadaje do terapii, bo nic nie mówię. Albo że jestem zdrowy.
Ehh
Mam nadzieję, że chociaż nie będzie biegunki.

#przegryw #qewnakwadracie ##!$%@? #fobiaspoleczna #psychologia
qew12 - Jaki lęk odczuwasz w skali 1-10?

Jadę na terapię autobusem z ojcem, bo samem...

źródło: comment_16690136561RkKZuJzCUMb7uLTcjBcbz.jpg

Pobierz
  • 211
@qew12: mam tip dla Ciebie, może wykorzystasz i się przyda.

Jak boisz się mówić o czymś terapeucie, lekarzowi itd. czy to o objawach czy ogólnie o sobie - zapisuj sobie wszystko na bierząco. Czujesz, że coś jest nie tak - zapisujesz na kartce kiedy to było i co i jak. Coś się dzieje nienaturalnego - zapisujesz. Jakaś poprawa czy coś co warto powiedzieć lekarzowi - zapisujesz.

Plusy takie, że nie musisz
W sensie ze boisz się sam pojechać autobusem mając 25 lat. Gdzie można poczytać jak to u ciebie wyglada? Masz wpisy tematyczne czy jakiegoś bloga prowadzisz?
@qew12 mordeczko, wbijasz na receptomat.pl
Wypełniasz ankietę że jesteś ogólnie zdrowy.
Piszesz że się leczysz u psychologa i psychiatry.
Wypiszą Ci bez problemu jakieś SSRI na nerwicę depresyjna. Może też doraźnie hydroxizine bo na relanium nie ma co liczyć.
Drugą ważną rzeczą jest poproszenie jakiegoś ziomeczku z netu z okolicy żeby w ramach wolontariatu lub dobrego serca gdzie cię wyciągał na spacery połączone z rozmowami. Nie można siedzieć w domu. Człowieku potrzebuje
Ja #!$%@? siedź w piwnicy i nie wylaz:D te wasze #!$%@? urojone choroby za robotę się weź to ci przejdzie.Do końca życia chcesz być takim przegrywem życiowym i z mamą za rączkie będziesz chodzić


@t0mI84: Tak właśnie wygląda socjopata i człowiek pozbawiony grama empatii.
Idealny przykład, by pokazywać dzieciom jak wygląda człowiek zdegenerowany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)