Wpis z mikrobloga

@poleglem: Mój post też ma charakter informacyjny. Generalnie to portal ze śmiesznymi obrazkami więc ludzie tutaj robią co chcą. To Ciebie zapieklo, że z wielkiego Muska ktoś się śmieje.

Nie musisz tutaj nawet zaglądać.

@Sin-: "informacyjny" ale jednak dopisałaś "xD" co już sugeruje opiniotwórczość pomimo tego że "xD" wyraża więcej niż 1000 słów.

Ale mimo to mam bekę z sytuacji z twitterem i mam nadzieję że spadnie z rowerka. Zgubiła
@poleglem: Uważasz, że firma zajmująca się bezpieczeństwem „zesrala” się o Twittera? Napisz im to koniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sin-: Jaka "firma zajmująca się bezpieczeństwem"? XD
Toż to pudelecznik.pl xD

Sto razy bardziej wolę ściąganie pirackich treści na zgłoszenie, niż prewencyjne, heurystyczne algorytmy siekające wszystko co im się wyda pirackie. I piszę to jako potencjalna ofiara piractwa.

To jest śmieszne, kiedy youtube ściąga (albo wycisza) zupełnie
Musk to #!$%@? idiota, który #!$%@? by osiągnął bez milionów jego starych?


@Zlpnc:
1. nie powiedziałbym, byli ewidentnie klasą wyższą (coś w stylu zarobków #programista15k), ale Elonik i jego brat dorobili się praktycznie sami, w latach '90 Musk #!$%@?ł jako pracownik fizyczny

oficjalnie od ojca dostał na pierwszą firmę (wiele lat już po rozwoju firmy) USD 20k, co przy takich osiągnięciach jest niczym
2. tak, majątki najbogatszy ludzi często budowane
ale Musk jest superinteligentny człowiek na pewno to ogarnie sam przeciez rozmawiał z gośćmi z alibaby o ai i pamiętacie jak inni ludzie są głupi a on jest mądry to ogarnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sin-: Twitter przypomina mi sposób działania środowiska ekologicznego. Najpierw zabrońmy czegoś, nie mając alternatywy, a potem jej szukajmy w burdelu, który stworzyliśmy.