Wpis z mikrobloga

Fajny typ człowieka, taki w c--j złośliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby w sklepie nie było ochrony, to by kradł - no bo kto mu zabroni? xD I jeszcze by się tłumaczył, że to sklepu wina, że nie umie zadbać o swój interes xD Tu ta sama logika, nie ma modów i jaka jest pierwsza myśl? Zrobić r--------l XD Chyba skończył ten sam kurs logiki co aktywiści BLM.
  • Odpowiedz
  • 0
@PiersKurczaka: Generalnie praca bezpieczników polega na wyszukiwaniu błędów. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co Ty w ogóle napisałeś xD
Jeszcze im napisz, że to są „lewacy”, proszę :P
  • Odpowiedz
@Sin-: Publikowanie dziur i podatności nie należy do obowiązków "bezpieczników", mądralo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykryte błędy zgłasza się bezpośrednio administracji, a nie robi syf na serwerze. No i wbijanie na serwer bez zezwolenia jest nielegalne, nieważne w jakim celu. Jak firma chce szukać dziur, to sama zleca audyt bezpieczeństwa i wtedy black haty robią to legalnie, bo mają pozwolenie od firmy.

Pomijam już, że tu
  • Odpowiedz
  • 0
@PiersKurczaka: No i threat actors będą robić taki syf. Jak się okaże, że działy związane z cyberbezpieczeństwem też się zwolniły to dopiero zobaczysz co się będzie działo. Natomiast Twoje porównanie do aktywistów BLM i jakiś kradzieży w sklepach jest żałosne w tym temacie.
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie wiem, nie śledzę w ogóle tej historii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały czas pisałem tylko, że brandzlowanie się wykopków do porażek Muska jest śmieszne. Tych samych wykopków co myślą, że to wielka obelga, gdy piszą do mnie, że jestem jego wyznawcą czy czymś innym, a ja go nawet nie broniłem xd
  • Odpowiedz
  • 2
@poleglem: Błędy, pomyłki, bugi to rzecz ludzka akurat. Tylko jeśli stosujesz politykę w której komunikujesz, że ludzie nie są Ci potrzebni „bo Twitter działa” a potem wychodzą takie kwiatki to kiepsko. To tak jakby ogłosić, że w firmie nie jest Ci potrzebny dział finansów bo generuje koszty. A potem jesteś zaskoczony bo ludzie swoich pensji nie otrzymują i zrobił się chaos z nieopłaconymi fakturami.

Po prostu te zwolnienia wydają się
  • Odpowiedz
Natomiast Twoje porównanie do aktywistów BLM i jakiś kradzieży w sklepach jest żałosne w tym temacie.


@Sin-: To twoje zdanie i oczywiście, masz do niego prawo. Natomiast moim zdaniem porównanie bardzo trafione. Jeśli twoim zdaniem nie jest trafione, to znaczy, że piractwa też nie uznajesz za kradzież.
  • Odpowiedz
@Sin-: Jeśli jest tak jak piszesz, to słabo, ale Musk był kreowany na największe zło jakie może spotkać twittera, zanim go w ogóle przejął. Nie udało się zapobiec przejęciu, to teraz każdy jego błąd jest rozdmuchiwany, tylko po to by mu zaszkodzić. Z tego tylko powodu uważam, że jest jeszcze za wcześnie, żeby twittera zaliczyć do listy jego porażek, ale czy tak to się nie skończy - nie wiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@poleglem: A czy ktoś tutaj pisał o jego porażce? Za wcześnie na takie rzeczy. Akurat nie sądzę aby Twitter przestał działać. Co nie zmienia faktu, że pośmiać się można. Tym bardziej, że Elon ośmieszył tych pracowników których zwolnił albo którzy sami się zwolnili. Nieładnie postąpił i dlatego ja również nie zamierzam mu szczędzić moich „xD” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz