Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niewiele trzeba żeby kwalifikować się jako #przegryw w 2022. Według moich doświadczeń i obserwacji wystarczy być +25 singlem. Obojętne czy nie masz doświadczenia z kobietami czy właśnie zakończyłeś związek, od tego momentu zaczynają się schody. Co z tego że jesteś wykształcony, zabawny, zadbany skoro to na nikim już nie robi wrażenia? Robiło to wrażenie w 2005 roku kiedy był "modnie ubranie facet to nie rzadkość" i ze świecą szukać takiego co nie chleje codziennie. Od tego momentu masz coraz mniej znajomych, sporo już jest zaręczona/po ślubie, jesteś po studiach więc tracisz nowe możliwości poznania no i najważniejsze nie ma już wystarczającej ilości wolnych kobiet. Dziwnym trafem znam sporo singli 25+ ale żadnej wolnej kobiety, przypadek? Zresztą jaką mają alternatywę? #tinder który zryje ci banie? Jak ktoś ma JESZCZE sporo znajomych to może coś jeszcze ugra bo ostatni dzwonek ale znajomi się wykruszają a całkowity brak znajomych (innych niż tych na 8h w pracy) w dorosłym życiu to powrzechny problem. Tak więc panowie ściana zaczyna się od 25 r.ż. a myślenie że im starszy tym większe powodzenie u małolat to #cope niesamowity i za dużo się naoglądaliście Californication.

#przegryw #zalesie #przemyslenia #samotnosc #tfwnogf #agepill #suicidefuel #blackpill #relacje #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #hipergamia #badoo #feels #zycie #wykop30club #wykop30plus

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637364aaf457b9087ffbfdf5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Niewiele trzeba żeby kwalifikować s...

źródło: comment_16685113970IZvH7E2zdkmlXXaZCPmwJ.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: 100% prawdy

@dobrychlopakzsenegalu: możesz być przystojny, możesz mieć ogromne powodzenie u kobiet, a przez nieśmiałość, inne wady czy jakieś fobie możesz od wszystkiego stronić. Sam tak do studiów robiłem. Tyle do mnie dziewczyn podbijało czy pisało, a jak #!$%@? się bałem cokowliek w tym kierunku robić. Dopiero na studiach się ogarnąłem i zobaczyłem, że nie ma czego się bać, także przestań #!$%@?ć głupoty.
  • Odpowiedz
a myślenie że im starszy tym większe powodzenie u małolat to #cope niesamowity i za dużo się naoglądaliście Californication.


@AnonimoweMirkoWyznania: No to jest akurat zabawne, kiedy ktoś uważa, że nie musi nic robić, tylko czekać, aż będzie miał 25 czy 30 lat i wtedy kobiety zaczną na niego lecieć. Ale jeśli ktoś o siebie dba i zwraca uwagę na to, jak wygląda, to wyróżnia się pozytywnie na tle większości 30-latków.

Dziwnym
  • Odpowiedz
SłodkaKapucynka: Trochę prawda. Zawsze miałem powodzenie u kobiet, ale przez nieśmiałość wszystko #!$%@?łem i odrzucałem. Wyglądam świetnie, bo ćwiczę 6 lat, ubieram się też dobrze, ale co z tego. 25 lat, nigdy nie byłem w związku, nigdzie nie ma wolnych dziewczyn, nie ma gdzie poznać. Tindery i inne badoo odpuszczam. Tragedia.

Bycie nieśmiałym, praktycznie niszczy ci życie.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Prawda: @ObudzonyWieprz Co ty za bzdury wypisujesz. Kaplica to jest, jak się ma takie idiotyczne, i stereotypowe myślenie. Skończenie 25 lat przecież NIC nie zmienia. To jakiś głupi stereotyp. Przykre, że ludzie młodzi dalej szerszą takie nieprawdziwe informacje w internecie, i mają takie myślenie. Ktoś, kto jest po studiach jest przecież ciągle młody i ma normalne szanse poznać drugą połówkę. 25 lat to nie 35. Skończenie tylu lat nic nie zmienia.
  • Odpowiedz
ŚwieckaPantera: Jesteś tak głupi że aż szkoda gadać, serio jeśli to nie bait to twoje IQ jest równe zeru, pełno jest rozwodów i pełno zerwań w sumie więcej niż kiedyś a ty jak głupi wykopek to w dupie był gówno widział taki bait puszczasz oby cię karma dojechała bo pewnie sporo młodych takie coś bierze na serio i się załamuje. napiszę jedno, jakby tak myśleli inni to już dawno każdy by
  • Odpowiedz
Michaił : Ale bzdury. Przecież związki się rozpadają po 25 roku życia też więc codziennie przybywa nowych lasek a po drugie jako facet możesz mieć powiedzenie w późniejszym wieku również w przeciwieństwie do kobiet. Cisnij w karierę i znajdź sobie hobby typie i nie jojcz jak mała dziewczynka
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@iMarket: u mnie tez lepsze powodzenie jest przy 30+. Kości twarzy rosną do 35 lat i z baby face'a w mlodszym wieku wyrosła mi młodo wyglądająca twarz z gęstszym niż wczesniej zarostem, włosy też mam wszystkie (dzięki tatuś). Mi nawet nikt 30 lat nie daje jak mnie widzi pierwszy raz i jestem ogolony, a ja już 35 XD. Na tinderze czy tam badoo mam wpisany prawdziwy wiek i w matchach przeważają
  • Odpowiedz