Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niewiele trzeba żeby kwalifikować się jako #przegryw w 2022. Według moich doświadczeń i obserwacji wystarczy być +25 singlem. Obojętne czy nie masz doświadczenia z kobietami czy właśnie zakończyłeś związek, od tego momentu zaczynają się schody. Co z tego że jesteś wykształcony, zabawny, zadbany skoro to na nikim już nie robi wrażenia? Robiło to wrażenie w 2005 roku kiedy był "modnie ubranie facet to nie rzadkość" i ze świecą szukać takiego co nie chleje codziennie. Od tego momentu masz coraz mniej znajomych, sporo już jest zaręczona/po ślubie, jesteś po studiach więc tracisz nowe możliwości poznania no i najważniejsze nie ma już wystarczającej ilości wolnych kobiet. Dziwnym trafem znam sporo singli 25+ ale żadnej wolnej kobiety, przypadek? Zresztą jaką mają alternatywę? #tinder który zryje ci banie? Jak ktoś ma JESZCZE sporo znajomych to może coś jeszcze ugra bo ostatni dzwonek ale znajomi się wykruszają a całkowity brak znajomych (innych niż tych na 8h w pracy) w dorosłym życiu to powrzechny problem. Tak więc panowie ściana zaczyna się od 25 r.ż. a myślenie że im starszy tym większe powodzenie u małolat to #cope niesamowity i za dużo się naoglądaliście Californication.

#przegryw #zalesie #przemyslenia #samotnosc #tfwnogf #agepill #suicidefuel #blackpill #relacje #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #hipergamia #badoo #feels #zycie #wykop30club #wykop30plus

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637364aaf457b9087ffbfdf5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Niewiele trzeba żeby kwalifikować s...

źródło: comment_16685113970IZvH7E2zdkmlXXaZCPmwJ.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@iMarket: Ale #!$%@?. Widocznie zawsze miałeś powodzenie, dobra mordę i dynamine, więc Tobie wiek różnicy nie robi. Tu koleś pisze o przypadku przecietnego faceta.

Słaby bait
  • Odpowiedz
@iMarket: To że akurat Ty masz dobrze, to NIE ZNACZY, że każdy ma.

Mi zawsze dawali więcej lat niż mam. Miałem swój najlepszy czas w wieku 22-24 lat. Teraz mam 27, łysienie zaatakowało mocno, twarz się postarzała że ludzie zgadując mój wiek dają mi 30-35 lat. Młode laski mnie już olewają bo po prostu wyglądam jak dziad.

Nie każdy starzeje się jak Olivier Giroud.
  • Odpowiedz
@dobrychlopakzsenegalu: Jak najbardziej mozesz miec traume, np. z powodu wzrostu. Ja mam 174/5- niby to jeszcze nie tragedia, ale pamietam, ze przez cala podstawowke bylem najnizszy w klasie i w budowaniu pewnosci siebie raczej mi to nie pomagalo (lagodnie mowiac).
  • Odpowiedz
ObudzonyWieprz: Sama prawda, jak ktoś się nie dobrał w liceum czy na studiach albo zakończył związek po 25 r.ż. to kaplica. Dobieranie sobie młodszych w dzisiejszych czasach coraz gorzej działa, bo jest ogromne niezrozumienie pokoleniowe i trudno się dogadać, zresztą dziewczyny teraz coraz rzadziej chcą być ze starszymi tylko bardziej z rówieśnikami.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
PotężnaFranca: @TTedbundYY: dobra morda sprawia że nagle powstają nowe wolne kobiety xD? jest wtedy jakiś respawn jak w tibii że klonują kobiety specjalnie dla ciebie? poza tym zajęte kobiety są przez mężów o też dobrej mordzie a wolne mają na zawołanie gości o dobrych mordach z całego świata
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz