Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #pasta
Pobierz SaintWykopek - A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmierteln...
źródło: comment_1668068752LpgNpGQQbyfXraUx3hbl9L.jpg
  • 134
@rzep: lewicowe amerykańskie sądownictwo Schrödingera, wyrok Deep vs Heard był niesprawiedliwy bo mężczyzna jest zawsze winien ale wyrok przedawkowania Floyda jest sprawiedliwy bo bialy jest zawsze winien. I to mnie wyzywają od rasistów xD
no bo się należało i nie rób z niego niewiniątka jakby wcale nie miał kartoteki


@muchatse: Rozumiem że za te przewinienia należy się kara śmierci? Możesz wskazać paragraf na to? Chętnie przeczytam.

Jakie zasługi ma królowa angli, bo mnie zaintrygowałeś? Że urodziła się w rodzinie która od lat wyzyskuje naród brytyjski? Czy że pierdzi w stołek za pieniądze podatników?
Lewicowe amerykańskie sądownictwo co uniewinniło Rittenhousea.


@rzep: no jak mówiłem - wyznajesz amerykańskie sądownictwo Schrödingera, czym się to różni od prawackiego #!$%@? dwójmyślenia?
Dlaczego uważasz że jeden wyrok był sprawiedliwy a drugi nie? Odpowiem ci, bo nie patrzysz na fakty tylko zgadzasz się z tym co jest po twojej linii światopoglądowej. Dokładnie tak samo jak zjeby od MAGA
Został zabity? Został. Był posądzony? Był. Bez wyroku sądu? Bez wyroku sądu.


@ItsFine: #!$%@? logike. został zabity przypadkowo, nikt nie miał go zamiaru karać na miejscu i nie zrobił tego tłum, tylko policjant, nieumyślnie. Tłum jest do linczu potrzebny, żeby odpowiedzialność się rozmyła i nie było jednego kata, którego po fakcie możnaby pociągać do odpowiedzialności.
Andrew Baker, stwierdził, że śmierć nastąpiła w wyniku długotrwałego ucisku szyi


@rybsonk: akurat to jest nieprawda. After seeing the video, Baker said, in his opinion, the placement of Chauvin’s knee would not cut off Floyd’s airway. - źródło. Floyd był chory na nadciśnienie, które wiąże się z rozrostem mięśnia sercowego oraz zwiększeniem jego masy, a zarazem zwiększonym zapotrzebowaniem na tlen. Baker potwierdził, że choroba połączona z fentanylem była jego zdaniem