Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: pozdrawiam w niedziele poranek. 35 lvl, spacer z psem po lesie o 6 rano zrobiony, kawka śniadanie wjechały, własnie zbieram sie na siłownie, ale wcześniej mały dymek, co by lepiej wczuć się w targanie żelastwem. Żona wraca dziś od teściowej i pewnie zjemy coś popołudniu na miescie i pójdziemy na dłuższy spacer z psem. Żyć nie umierać :D
  • Odpowiedz
  • 13
Lvl 35 wstałem i pykam w Baldura zanim żona się pozbiera. Zaraz wychodzimy do naszej ulubionej knajpki na pyszne śniadanko, potem mam 20km biegu do zrobienia, a wieczorem może wpadnę na ścianę się coś powspinać. Dzieci nie ma i jest zajebiście ;)
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: życie bez dzieci jest ok, szczególnie gdy w pracy mam ludzi między 35-45 rokiem życia i często słyszę, jakie problemy mają ze swoimi pociechami :)
  • Odpowiedz
tak bardzo jest Ci zajebiście że aż musisz się tym podzielić i czekać aż Cię poklepia po plecach i powiedzą że zajebiście xD


@xxx_XXX_xxx: Nie, nie oceniaj po sobie.

Tak mi jest fajnie, że postanowiłem się tym podzielić z mikroblogową społecznością, dodając zabawny mem. Przynajmniej mam jaja i nie obawiam się
  • Odpowiedz