Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmiertelną narkotyku umarł podczas aresztowania i pochowali go w złotej trumnie, został bohaterem narodowym i w jego imieniu spalono kilka miast i zabito kilkunastu niewinnych ludzi w zamieszkach. Jak to nie jest najlepszym dowodem że żyjemy w symulacji to ja nie wiem co xD
#usa #bekazlewactwa #pasta
SaintWykopek - A pamiętacie jak w ameryce ćpun recydywista z potrójną dawką śmierteln...

źródło: comment_1668068752LpgNpGQQbyfXraUx3hbl9L.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
@rzep: oczywiście że gość przedawkował i niezależny koroner tak stwierdził. Jedyny koroner który twierdził że było tam uduszenie to gość mówiący że w Smoleńsku był zamach. Polecam lekturę co to za czlowiek Michael Baden xD
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Po co kłamiesz? Jedyny niezależny koroner, ten zatrudniony przez hrabstwo a nie przez obronę lub oskarżyciela, stwierdził, że Floyd został zabity przez policję.
  • Odpowiedz
nie ma takich kłamstw


@kerdian: a tymczasem @testovirondepot jeden komentarz nizej:

narkoman brudas umarl z przedawkowania


To kłamstwo jest batdzo popularne, zwłaszcza wśród prawicy. To kłamstwo wręcz sprawia radość Wykopkom. Napisz na glownej Wykopu, że Floyd umarł z przedawkowania, to dostaniesz masę plusów.
To kłamstwo istnieje i ma się dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rzep: Masz rację, dla normalnego człowieka, który nigdy w siebie takiego gówna nie wrzucał, to byłaby 5x LD. Jak nie lepiej.

@Przegrywex: które to nygusy najpewniej przejebią, no bo myślenie na dłużej jak 5 minut do przodu to u nich nie istnieje XD a już największa beka była, jak dotarli do jednego z dzieci Florydy, a sam zainteresowany był zdziwiony, że oni to ustalili, bo jego rodzina u której mieszkał
  • Odpowiedz
@rzep: jakiego innego wyroku się spodziewałeś w momencie gdzie u nich sądownictwo nie jest niezależne tylko demokratycznie wybrane? Większość chciało linczu, większość lincz dostalo.
  • Odpowiedz
@ItsFine: no to podsumuję dla jasności mój punkt widzenia:

- aresztowany był zakałą społeczeństwa i recydywistą z brutalną historią

- ignorowanie niebezpiecznego stężenia narkotyku w takiej sytuacji byłoby absurdalne, chociaż nie musiało ono bezpośrednio doprowadzić do śmierci, i z tego co wiem według opinii biegłych nie doprowadziło; obciążenie organów na pewno nie pomogło, ale to wyobrażalne żeby nawet bez tego doszło do śmierci

- absolutnie nie skakałbym od razu do określenia
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Przed chwilą twierdziłeś, że koroner stwierdził, że przedawkował i niezależny koroner tak stwierdził.

Udowodniłem Ci, że kłamiesz to przeskoczyłeś z kwiatka na kwiatek i teraz sądownictwo nie jest niezależne.

Wiesz kto decyduje o winie w procesach w USA?
  • Odpowiedz
widziałem autopsję niezależnego koronera gdzie było napisane że facet miał śmiertelna dawkę fentanylu we krwi.


@TurboDynamo: a ten niezależny koroner był wynajęty przez obronę, czyż nie?
  • Odpowiedz