Litewka: Internetowe zrzutki to wyręczanie służby zdrowia

Polska stała się krajem internetowych zrzutek. Ogromne gratulacje dla wszystkich wpłacających wyręczyliście służbę zdrowia, ale dość już tego mówił poseł Lewicy Łukasz Litewka 19 grudnia 2023 r.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 221
- Odpowiedz


![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (221)
najlepsze
mieli dać 2 miliardy z TVP na dzieci chore na raka, a jednak wzięli 3 miliardy dla siebie, a dzieci chore na raka utrzymywane są ze zbiórek
Chore na raka dzieci nie mają praw wyborczych, a ich rodzice są elektoratem marginalnym. Doskonale było to dostrzec w ostatnich dniach, gdy politycy w social mediach byli d--a cicho
Jesteśmy spadkobiercami tej s----------j kultury.
@krzychacz-krzychacz: miał, zmarł w ostatni czwartek.
No nie, zbiórkami rządzi dobra reklama, a nie faktyczne potrzeby.
To, że nie był kryształem, to wiadomo.
Jak zwykłego Mirka/ Mirabelkę na ulicy rozsmarują, to statystyka.
Jak pana posła, to metafizyka.
Weźcie wy się kuwra ogarnijcie.
Z ciekawosci pytam.
@WirujacaStupka:
tylko wiekszosc z tych zbiorek, to zbiorki dla szarlatanow, co dla kasy obiecaja wszystko...w praktyce szanse powodzenia ma mniej niz 10% i to za bajonskie kwoty - co wiecej, najczesciej nawet nie wyleczenia, a tylko przedluzenia egzystencji... no ale coz szkodzi obiecac.
Czesc zbiorek dotyczy zapewnienia wiekszego komfortu pacjentowi.
Kasa na wypłaty pójdzie.
Ale miś ma się kręcić.
I jeszcze ta kartony tej śmiesznej Pani z TV ( sorki, nie kojarzę nazwiska, Mostowiak czy co)
Trytek brakuje tylko.
To nawet nie jest śmieszne.
nie ma zrzutek teraz? gdzie 2 mld z likwidacji tvp na onkologii? a no tak, z------i dodatkowy miliard dla tvp a w nfz nie ma za co zabiegow robic :p
mamy system w ktorym 2 glowne partie maja na tyle duzo wladzy, kolesiostwa i beteonowy elektorat ignorujacy drobne przestepstwa ze moze faktycznie zadna partia nie byc w stanie przebic sie do wladzy
bo albo zostanie osmiszona, uwalona w jakies afery albo kupiona jak kukiz
taki litewka moze i byl ok ale dolaczyl do partii i w praktyce glosujac glosujesz na tuska ktory