Wpis z mikrobloga

mam te same odczucia Miras, w dodatku poczytałam trochę o jej działalności w Zatoce Sztuki i straciłam szacunek który do niej miałam XD


@lamalamie: a co ona tam robila? Myslalem, ze dopiero po jej smierci Bieniuk obracal sobie tam jakies szlaufy
@nolsc: Miała znajomych, którzy są aktorami, reżyserami i producentami, więc zrobili sobie o niej film.

Sportowcy robią memoriały, artyści wystawy albo filmy. Już nie bądź taki offowy
@nolsc: Nie wiadomo co by teraz było, jakby potoczyła sie jej kariera.


@haabero: w momencie śmierci miała 36 lat. I była znana z grania w serialach w stylu Złotopolscy albo Daleko od noszy i filmach w stylu Sęp albo Złoty środek.

Myślisz że w tym wieku i z taką historią nagle jej kariera aktorska poszłaby w jakieś całkowicie nowe rejony? XD Nagle pszestalaby grać w najgorszych badziewiach?
@duncanidaho2: jak Kot debiutował na ekranie to miał 30 (co innego, że grał też w teatrze ale głównie do tamtej pory znany był z seriali. Potem znowu były seriale i tak na prawdę o Bogów dla wielu okazało się, że jest zajebistym aktorem
jak Kot debiutował na ekranie to miał 30 (co innego, że grał też w teatrze ale głównie do tamtej pory znany był z seriali. Potem znowu były seriale i tak na prawdę o Bogów dla wielu okazało się, że jest zajebistym aktorem


@haabero: Tomasz Kot: absolwent krakowskiej PWST, kariera sceniczna, wyróżnienia za role teatralne, w wieku 28 lat laureat Orła za role w Skazanym na Bluesa. Też brał role drugoplanowe w
@nolsc: mnie raczej zastanawia dlaczego Wojewódzki w biografii opisał wszystkie swoje byle, kochanki, dziewczyny I PRZYBYLSKĄ, dlaczego akurat nią, skoro rozmawiał z wieloma ludźmi że świecznika, jakby próbował dawać znać że w poczet kochanek również należy ją włączać, ale nie chcąc jednocześnie rozbijać rodziny i ranić bieniuka. Odcinek z Przybylską również był jakiś taki lepszy, ciężko mi z ich spojrzenia na siebie wywróżyć czy spali że sobą czy nie i to
@nolsc: myślę że to kwestia urody. Jak jesteś ładny to masz duże fory, jak towarzyski i kobieta to dalej już z górki. Powiesz coś przypadkiem bez błędu, to zaraz dopiszą ci jeszcze mądrość i inteligencję, a stamtąd do bycia "wybitną" postacią już niedaleko, w o wybitnych to się filmy kręci, proste.