Wpis z mikrobloga

@nolsc: A nagraj i sprzedaj film o nonamie. Piszesz jakbyś nie wiedział po co się kręci filmy.


@R2D2_z_Sosnowca: Następny geniusz do zespołu z @Marty_Mcfly87. Dla was jedynie olimpiada dla intelektualnie niepełnosprytnych.

DLA KOLEJNYCH DEBILI: Wiem po co się kręci filmy, nie wiem dlaczego akurat ludzie mieliby pójść akurat na ten, czym sobie tak Przybylska zasłużyła albo co było takiego ciekawego w jej życiu.
Ona starała się nie uzewnętrzniać swego prywatnego życia, nie afiszowała się nim w mediach, ten film nigdy nie powinien był powstać, a szczególnie w takiej formie.


@dziacha: Dlatego trochę dziwne, że jej rodzina, a szczególnie córka, lansuje się teraz na ściankach w związku z promocją filmu.
@nolsc Raczej producenci czerpią wzorce z Hollywood, który też uwielbia kręcić filmy o sobie. Bo po prostu mogą. Pewnie jak umiera grabarz to inni grabarze robią mu zajebisty pogrzeb. Jak umiera importer alkoholi to na jego stypie koledzy importerzy organizują najlepszy napitek jaki się da. A jak umiera aktor albo filmowiec to inny filmowcy będą chcieli nakręcić o nim film.
@nolsc: To była aktorka, miala kolegow i przyjaciol producentow i ogolnie ludzi filmu wsrod przyjaciol. To w ramach szacunku i wspomnienia zrobili o niej film. Gdyby miala znajomych od produkcji zniczy to by jej postawili znicz. A jakby miala przyjaciolke piosenkarke to by skomponowala piosenke o niej...
Czy ona zrobiła coś wielkiego w swoim życiu, o czym nie wiem?

@nolsc:
Jest masa filmów o zwykłych ludiach w chorobach. Więc chyba tym bardziej logiczne, że może powstać film, którą przez jakiś czas żyło pół Polski.
Na tle tego, ze gwiazdami stają się teraz jakieś ludzkie szczyny max 80 IQ (mma), to co się dziwisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)