Wpis z mikrobloga

człowieku, napisałeś totalny wysryw z jakimiś legendami powielanymi przez ajfoniarzy i w odpowiedzi oczekujesz merytoryki? Daj jakieś poparcie swoich wysrywów.


@cyberchosnek @regulamin_serwisu_wykop @Drmscape2: Proszę bardzo. Mnie stać na merytoryczne argumenty, a was tylko na obrażanie i śmiech. Macie poniżej fachowe artykuły, nauczcie się angielskiego i przeczytajcie

Publikacja naukowa z 2021 r. o Huawei, Xiaomi, Samsung i Realme

Tutaj artykuł, gdzie opisują takie przypadki już w 2015 r.

Artykuł z 2020 r.
Pobierz naciski - > człowieku, napisałeś totalny wysryw z jakimiś legendami powielanymi przez...
źródło: comment_1666868538VAvZcE67rVqeiOP9gcarxr.jpg
@carumus1: Zdjęcia wow! Szczególnie widać na futerku brak rzeźni występującej w wielu smartfonach z pierdyliardem pixeli i agresywnym processingiem. Niestety mój s21ultra exynos robił straszną kaszankę, nawet w aplikacji expertRAW która miała być dla bardziej wymagających xD Próbowałem customowanych gcamów ale na exynos nie ma pełnego wsparcia. Jak bardzo się cieszę że nie będę musiał już pobierać co tydzień nowej wersji gcama z nadzieją że ta robi lepsze zdjęcia (
@carumus1: przecież 5G na iPhone'ach działa bez problemu co ty tu farmazonisz? xD A za VoLTE zapłaczesz jak ci operator wyłączy 3G a już zaczęli je wyłączać, zeby zwolnic czestotliwości pod LTE i 5G, a wtedy bedziesz miał jakość rozmów jak w telefonach sprzed 20 lat bo ci będzie połącznie zrzucał do 2G, chociażby dlatego VoLTE to jest must have i nie wyobrażam sobie brać telefonu bez tego.
@naciski: czy ty właśnie ułomie wysłałeś jakieś Landvo za 100 dolarów w porównaniu do iPhone za 6k i stękasz, że Landvo jest mocne tylko na papierze? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Prawda taka że w realu bym was zjadł i wysrał.


Pod jakim względem mitomanie? XD

Jeśli chodzi o zbieranie danych to odniosę się potem, bo teraz nie mam jak przeczytać. Natomiast nie musisz mi udowadniać, że dane są zbierane i przetwarzane, bo to nie