Wpis z mikrobloga

bo mają większe bateria, lepiej się korzysta z takiego telefonu.


@GrafikaUltraHaDe: Ale większy ekran szybciej żre baterię, wychodzi na to samo ¯\_(ツ)_/¯

To jest też zależne od pracy jaką się wykonuje, bo w niektórych zawodach wielki telefon w spodniach nie jest czymś pożądanym, kiedy trzeba się schylać.


#!$%@?, nie jestem hydraulikiem xD Pracuję nawet w domu. Ale też z niego wychodzę i wówczas chcę mieć telefon, a nie tablet w kieszeni.
@carumus1 5g w Polsce tak naprawdę nie istnieje :p
A te pozostałe dwa to są w ogóle popularne? Nie miałem okazji korzystać i w sumie nie znam nikogo kto o tym kiedykolwiek wspomniał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiec mi akurat by nie przeszkadzało że to nie działa, jeśli to wszystko :p
@carumus1: Pixel 7 Pro to pasowałoby porównywać do 14 Pro Max, a nie biedackiej 14 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spoko smartfon, szkoda że nadal brak polskiej dystrybucji.
no ale barany lubią być ruchane


@carumus1: lubisz robić gównoburzę, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widocznie osoby, które decydują się na 60Hz nie zwracają aż tak na to uwagi, nie jest to dla nich aż tak ważne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23: no boli najbardziej (,) w tym roku google wszedł na Finlandię i Norwegię. A to są kraje o wiele bogatsze od Polski, to może za rok przy kolejnej premierze wejdzie do Polski.
@carumus1 no jeśli nie było żadnego post-processingu to faktycznie nieźle. Poczekam jeszcze chwilę co Xiaomi powie w sprawie 13 Ultra. Od lat mam Xiaomi i się do MIUI przyzwyczaiłem. Ale jao nie będzie konkretów to chyba też tego pixela 7pro wezmę. Wkurza tylko różnicą w cenie między 7/7pro128/7pro256 ale takie życie
@NdFeB: ale granie w gry na telefonie to robi może 1/5 użytkowników. Zresztą część z nich to jeszcze pewnie gra w pasjansa. Więc płynność przy grach tak istotna jak możliwość generowania fot w RAW. Ktoś korzysta ale zdecydowana mniejszość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pionic: @carumus1: ja nie kumam tego #!$%@? o awaryjnych telefonach xd no kupuje od zawsze tanie telefony i przez 95% czasu działają jak należy. Ponad dwa lata temu kupiłem G8 power za 850 zł i przez ten czas miał chyba 3 zawiechy, które trwały kilka minut (w sensie po zresetowaniu tyle czasu się uruchamiał, myślałem, że zdechł xddd). To beznadziejna sytuacja, ale jeśli mogę kupić komórkę, która ma średnio 1
@carumus1: jak na razie przeszedłem na iP 13 Pro Max. Miałem długo Pixela, ale jak się przeprowadziłem w miejsce z większym zagęszczeniem bloków i słabszym zasięgiem to brak WiFi Calling mnie zabolał. No i lubię integrację zegarka z telefonem. Ale może w końcu wejdą na polski rynek, wtedy operatorzy ogarną wsparcie i wtedy powrócę.

5G, VoLTE, VoWiFi działa na iPhone.

A wojen pomiędzy jednym i drugim systemem nigdy nie zrozumiem i