Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 17 lat, od tygodnia prawie nic nie jadłem bo mój ojciec alkus przestał kupować jedzenie. Na koncie mam tylko 20 zł. Co mogę za tą kwotę kupić, żeby przez jak najdłuższy czas jeść chociaż 1000kcal?
#pomoc
#pytanie
#patologiazmiasta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6358e735cde781a907e8e615
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 85
MikroblogowaDama: Sam nie mam za wiele, ale z chęcią, niezobowiązująco Ci pomogę (blik, przelew, ew. jakaś inna opcja). Znam uczucie głodu. Tylko nie mam pomysłu jak mógłbyś się jakoś zanonimizować. Jeżeli przyjmiesz pomoc, to mogę założyć konto na wykopie, żebyś mógł mi podać dane na priv. To tak na szybko co przyszło mi na myśl...
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: gdzieś się jeszcze zapewne uczysz? Zajrzyj do pedagoga szkolnego i przedstaw sytuację, jeśli macie stołówkę w szkole, załatwi obiady, poza tym, pchnie sprawę do MOPRu.

Możesz też bezpośrednio do MOPR, ale oni się za bardzo nie spieszą. Sprawa i tak tam trafi. Rodzice mają swoje obowiązki wobec dzieci a nakarmienie to pierwszy z nich. Te 500 pln miesięcznie wcale nie muszą wpływać na konto patusa, można zamiast tego kupować Ci
@AnonimoweMirkoWyznania Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za 100
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgłoś się do MOPS-u i na policję. MOPS pokieruje Cię po jakąś doraźną pomoc - także żywnościową, a dalej pomoże Ci przejąć 500+, które kochany tatuś zapewne na Ciebie dostaje i przechlewa.

A tymczasem 20 zł zainwestuj w kilka jajek (10 z chowu klatkowego znajdziesz za 6 zł), chleb, twaróg (najlepiej tłusty), cebulę, trochę słoniny albo gotowanego boczku (słonina tańsza) i jabłka. Jajka na twardo albo jajecznica na słoninie; słonina/skwarki