Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 17 lat, od tygodnia prawie nic nie jadłem bo mój ojciec alkus przestał kupować jedzenie. Na koncie mam tylko 20 zł. Co mogę za tą kwotę kupić, żeby przez jak najdłuższy czas jeść chociaż 1000kcal?
#pomoc
#pytanie
#patologiazmiasta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6358e735cde781a907e8e615
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 85
Mam 17 lat, od tygodnia prawie nic nie jadłem bo mój ojciec alkus przestał kupować jedzenie. Na koncie mam tylko 20 zł. Co mogę za tą kwotę kupić, żeby przez jak najdłuższy czas jeść chociaż 1000kcal?

Sam nie mam za wiele, ale z chęcią, niezobowiązująco Ci pomogę (blik, przelew, ew. jakaś inna opcja). Znam uczucie głodu. Tylko nie mam pomysłu jak mógłbyś się jakoś zanonimizować. Jeżeli przyjmiesz pomoc, to mogę założyć konto
@AnonimoweMirkoWyznania: Ryż + słoiczki łowicz, albo puszkę fasolkę w sosie pomidorowym, robisz jeden woreczek ryżu + jeden słoiczek albo puszkę i masz jedzenia na 2-3 dni koszt paczki ryżu 3zl koszt słoiczka ok 5-6zl koszt puszki ok 3zł.

Druga opcja
Kupujesz pomidory w puszce, fix knorr spaggetti extra ziołowe + makaron, najlepiej kokardki albo świderki (łatwej dzielić procje) koszt pomidorów 3zl koszt knorra 2zl (możesz sam przypraw użyć ale aż takie
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli masz taką możliwość to jedź do jakiejś cioci albo babci.

A co do 20zł, idź do biedronki kup warzywa mrożone, "zupa jarzynowa", wrzuć to do garnka dodaj wody, soli, pieprzu i gotuj przez godzinę. Będziesz miał zupę na kilka dni. Tanio również wyjdą cię parówki, bułki, jogurty.

Omijaj produkty gotowe bo są drogie i się nimi nie najesz. W małych sklepach jest drogo. W żadnym wypadku nie kradnij, nie
Wykopki nic a nic nie uczą się #!$%@? na błędach XD Ktoś z anonima napisał, że głoduje a ci już mu chcą hajs wysyłać. Ile tu już było historii, że ktoś w #!$%@? robił ludzi z odruchem dobroci, ten typ co po działkowych szopach foty robił naciął ludzi na chyba 10k xD Zbiórkę dla niego załóżcie jeszcze

A Tobie OP-ie, jeśli mówisz prawdę współczuję, ale podobne historie nauczyły mnie tutaj żeby nie