Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 17 lat, od tygodnia prawie nic nie jadłem bo mój ojciec alkus przestał kupować jedzenie. Na koncie mam tylko 20 zł. Co mogę za tą kwotę kupić, żeby przez jak najdłuższy czas jeść chociaż 1000kcal?
#pomoc
#pytanie
#patologiazmiasta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6358e735cde781a907e8e615
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Juz barany łykają zarzutke jak za czasów bezdomnegorekina ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze dobrze, wysyłajcie bliki. Czemu wy macie prawa wyborcze?
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Szukaj ogłoszenia o jakieś ulotki czy inne pierdoły jak to większe miasto - ja raz byłem niemal totalnie spłukany na studiach i roznosząc te świstki zarobiłem 20 zł (które wtedy było więcej warte i mi tyłek uratowało). Jeśli znasz jakiś punkt złomu - to może masz w domu czy w śmietniku jakieś puszki aluminiowe.Szukać po mieście czy okolicy nie ma co bo za dużo tych kalorii na to łażenie po mieście zużyjesz,a grzebanie w śmietniku to nawet nie kwestia opinii a tego że żule mają swój rejon i mogą cię pobić.

Z tańszych rzeczy to czekolada/wyrób czekoladopodobny jest jedną z tańszych rzeczy kalorie do ceny. Powinno być koło 500 kcal od sztuki. Ale po czekoladzie będziesz czuł głód. Makaron jak ryż - podobna kaloryczność a może gdzieś znajdziesz go taniej. Z barszczem z torebki czy innym tego typu tańszym sosem nawet da się zjeść. Ryż + warzywa + sól i w miarę tanie sycące żarcie z tego jest też. Idź do sklepu i sprawdź co w miarę jest tanie. Makaron może być tańszy w jakimś lidlu raczej niż w biedronce.

Grzyby to ryzyko,ale jeśli miałbyś w domu drukarkę i wydrukujesz sobie jak wyglądają te najbezpieczniejsze z jadalnych to może - ale wciąż ryzyko. Jeśli jednak nie jest to duże miasto to jest jeszcze jedna mniej legalna opcja - kłusownictwo.Legalne to to nie jest,ale jeść przecież trzeba. Ale grzyby to nie są za bardzo kaloryczne,nimi się człowiek nie
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: wytłumaczę ci, bo mam dobre serduszko :) zakup subskrypcji na cokolwiek (niech będzie dostęp do erotyki) to transakcja, gdzie otrzymujesz określoną z góry wartość za oplata. Ty chcesz wspierać oszustów z anonimowych. Jak chcesz pomagać to masz fundacje, zbiorki i inne legalne i weryfikowalne formy. Jeszcze sobie odliczysz od podatku. Zatem komu i co na ryj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak mieszkasz w mieście to wbij do galerii, jakieś darmowe dolewki w kfc na pewno ogarniesz, ludzie zostawiają od c---a niedojedzonego żarcia w różnych fastfoodach, wiadomo, trzeba się nie brzydzić, ale jakbym miał dwie dychy to bym się nie brzydził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykopki nic a nic nie uczą się k---a na błędach XD Ktoś z anonima napisał, że głoduje a ci już mu chcą hajs wysyłać. Ile tu już było historii, że ktoś w c---a robił ludzi z odruchem dobroci, ten typ co po działkowych szopach foty robił naciął ludzi na chyba 10k xD Zbiórkę dla niego załóżcie jeszcze


@nn1upl: no dobra ale juz 3 komentarz o tym? Ale w sumie co
  • Odpowiedz
XDDD jakoś rok temu wykopki przelały ponad 10k typowi co udawał bezdomnego, tera oferują blika gościowi co nawet nicka nie poda xD


@tanie_wino: Było, pamiętam. Od tamtej pory nikomu nic nie daje bez odpowiedniej weryfikacji. Gdyby op miał naprawdę ciężko i potrzebował pomocy, to by się ujawnił.
  • Odpowiedz