Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 17 lat, od tygodnia prawie nic nie jadłem bo mój ojciec alkus przestał kupować jedzenie. Na koncie mam tylko 20 zł. Co mogę za tą kwotę kupić, żeby przez jak najdłuższy czas jeść chociaż 1000kcal?
#pomoc
#pytanie
#patologiazmiasta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6358e735cde781a907e8e615
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 85
@AnonimoweMirkoWyznania: mi stary zrobił podobnie na moją pierwszą wypłatę. Prawie cały hajs poszedł w jeden dzień nq ubrania bo nie miałem nic a po tygodniu jak już wszystko wyjadłem. Kuchnia uroczyście mnie poinformował, że mam mu dać 500 zł za pokój a jedzenie kupować za swoje bo on nie ma mimo, że widziałem, że sobie chowa żarcie w pawlaczu na klucz. Zapamiętaj ten dzień bo w przyszłości będzie udawać, że mu
@AnonimoweMirkoWyznania: cebula, marchew, ryż, groch, coś tłuszczu, jak starczy to mięsa z promocji. Wszystko gotujesz w garze jak zupę tylko mega gęsta,jesz, resztę do lodówki i #!$%@? cały tydz. Potem MOPS i jakieś zasiłki, dorabiaj coś kasy jak możesz, ucz się, trenuj coś, żeby nie być kolejnym pokoleniem tego samego.