Wpis z mikrobloga

  • 192
Pan Robert Gwiazdowski, prawdziwy wolnościowiec, naukowiec, który mógłby wnieść do polityki nową jakość.

Dlatego polityka go nie chciała.

Szkoda, bo miałby mój głos. Wolność gospodarcza i obyczajowa, bez mariażu z brunatnymi bandami Winnickich i innych Bosaków. To bylaby moja Polska.

Najwyraźniej nie jesteśmy na nią gotowi.

#polska #wybory #liberalizm #ekonomia #biznes #gospodarka #polityka
biesy - Pan Robert Gwiazdowski, prawdziwy wolnościowiec, naukowiec, który mógłby wnie...

źródło: comment_1666426400LreBktZLtSO8XeN2j2DpKy.jpg

Pobierz
  • 54
@roman_erotoman: typie, jeszcze nie zaczelismy rozmawiac a ty juz zniżasz sie do ad personam. Tak, czasem nawet nie cytat tylko jedno zdanie wystarczy aby wyrobic sobie opinie o nim. Musisz byc konfiarzem albo miec inne ulomnosci, anyway czarno.

Wszystkim fanbojom Gwiazdowskiego przypominam, ze do niedawna panstwem z najnizszymi podatkami byly tereny Daesh, Panstwa Islamskiego. Wolnosc gospodarcza spoko ale odrobina rigczu w stosunku do konserwatywnych fanatykow tez by sie przydała.
@thorgoth podeślij źródło cytatu :) bo póki co nie ma potwierdzenia, że tego cytatu nie zmyśliłeś.

widocznie tak już masz z powierzchownym ocenianiem - ja muszę być konfiarzem lub mieć inne ułomności :) prorok, wróżbita? ja zwyczajnie twierdzę, że dzban. bo z całą pewnością mogę stwierdzić, że każdy kto powierzchownie ocenia jest dzbanem. eot
Dlatego polityka go nie chciała.


@biesy: to on nie potrafi robić polityki. Na przestrzeni nastu lat jest przykład masy partii które zginęły w mrokach historii oraz takich które zaistniały. Pierwsze była zakładane od góry (czyli od wierchuszki) a drugie od dołu (struktury w terenie itd.)
Jutro będziemy kamienować cudzołożnice bo konserwatywne wartości.

Z socjalizmem gospodarczym jakoś sobie poradze, w taki czy inny sposób. Z konserwatywną inkwizycją byłoby trudniej.


@thorgoth Przecież to jest reductio ad absurdum. Rownie dobrze mogę powiedzieć, że dziś płacisz 50 proc. zarobków w podatkach, a jutro będziesz płacił 102 proc. i odwalał pańszczyznę.

Tak samo jak Ty mówisz o kamieniowaniu cudzołożnic, wskazując że z socjalizmem sobie poradzisz.
@biesy: Niestety, ale prawda jest taka, że to kolejny prawacki zamordysta, ale nie żaden wolnościowiec. Bo jak można wolnościowcem nazywać kogoś, kto chce zakazać aborcji albo nie jest przeciwko zasadniczej służbie wojskowej?
On po prostu umie ładniej mówić, niż większość prawaków, ale prędzej czy później wyszło by z niego bardziej dobitnie to, co z Memcela.
wszyscy byli przekonani że on nie startuje, a jednak wystartował w części okręgów, ale przez brak kampanii jakiejkolwiek oczywiście miał gówniany wynik


@aegispolis: coooooo, ja do tej pory byłem przekonany że on wogóle nie startował po tym jak coś tam biadolił że zrezygnował bo się nie da wygrać z 500+ xD

Nawet korwin lepiej sobie radzi z widocznością mediach a to nie komplement ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@biesy: to jest ten typ, który stwierdził że kobiety w ciąży z dziećmi bez mózgu "wolność miały wtedy, gdy zdejmowały majtki"? No wolnościowiec #!$%@?.

Czym on się różni od korwinistów, brauniarzy i reszty przygłupów z konfy?
@thorgoth Tylko on mówił że swoje przekonania zostawia dla siebie i nie będzie ich nikomu narzucał
@thorgoth: czy jesteś w stanie poświęcić gospodarkę w imię aborcji na życzenie?

Ja wolę wolność gospodarczą, a z aborcjami kobiety sobie jakoś poradzą. Najwyżej będą regularnie organizowane wycieczki do Czech


@Balactatun: no to zgodnie z twoją logiką to z wolnością gospodarczą też nie ma problemu, możesz prowadzić biznes w innym kraju, możesz też przejść do szarej strefy ¯_(ツ)_/¯
@biesy: no faktycznie. Przy pierwszej próbie nawet nie udało mu się ogarnąć podpisów na zarejestrowanie list, po czym zniknął z mediów, wszyscy byli przekonani że on nie startuje, a jednak wystartował w części okręgów, ale przez brak kampanii jakiejkolwiek oczywiście miał gówniany wynik. No i co zrobił? Stwierdził że się nie da, zwijam zabawki, koniec tematu. No mąż stanu normalnie jak się patrzy xD


@aegispolis: dokładnie, totalny partacz który nawet