Wpis z mikrobloga

  • 192
Pan Robert Gwiazdowski, prawdziwy wolnościowiec, naukowiec, który mógłby wnieść do polityki nową jakość.

Dlatego polityka go nie chciała.

Szkoda, bo miałby mój głos. Wolność gospodarcza i obyczajowa, bez mariażu z brunatnymi bandami Winnickich i innych Bosaków. To bylaby moja Polska.

Najwyraźniej nie jesteśmy na nią gotowi.

#polska #wybory #liberalizm #ekonomia #biznes #gospodarka #polityka
biesy - Pan Robert Gwiazdowski, prawdziwy wolnościowiec, naukowiec, który mógłby wnie...

źródło: comment_1666426400LreBktZLtSO8XeN2j2DpKy.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
w wątku, który go nie dotyczy


@wykopyrek: no dotyczy, każdy kto chce coś w polskiej polityce znaczyć musi na ten temat objąć jakieś stanowisko. A jak na ten temat wypowiadał się wolnościowiec Gwiazdowski już ktoś wspomniał.

Ale to niedobra jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no dotyczy, każdy kto chce coś w polskiej polityce znaczyć musi na ten temat objąć jakieś stanowisko.


Bo inaczej masz niedosyt tematyki aborcjii? Nie. Nie musi.

Aborcja to problem marginalny, dotyczący marginesu i tylko w kilku momentach ich życia.

To jakiś kosmiczny absurd, że mielimy to gówno z takim namaszczeniem.

To taki ultimate-troll polityki.

A jak na ten temat wypowiadał się wolnościowiec Gwiazdowski już ktoś wspomniał.


@BennyLava: bez względu na to,
  • Odpowiedz
@wykopyrek: musi, bo jak sam sobie odpowiedziałeś, mielimy to gówno z takim namaszczeniem. I pisząc, że to problem marginalny, pokazujesz tylko jak bardzo jesteś oderwany od rzeczywistości.

Ja bym bardzo chciał, żebyśmy publiczna debata dotyczyła trójpodziału władzy i dziur w prawie spółek, ale tak nie jest. I to politycy muszą się dostosować do tego, co jest uznawane za istotne, nie odwrotnie. Bo wtedy kończą jak Gwiazdowski, który tego też nie rozumiał.
  • Odpowiedz
najlepsze jest to że teraz rządzi PiS więc nie ma ani wolności albo gospodarki xDDD


@Chris_Karczynski: tak. PiS to taki mix wszystkiego co najgorsze w polityce, taliban obyczajowy plus komuna w gospodarce. Natomiast ostatnio zauważyłem jeden plus PiSu. Oni są nieudolni, potwornie nieudolni. Gdyby robili wszystko co zapowiadają byłoby tu jeszcze gorzej ;)

Aborcja to problem marginalny


@wykopyrek Byłaby, gdybyśmy mieli w tej kwestii normalne prawo. Mamy takie na poziomie krajów
  • Odpowiedz
musi, bo jak sam sobie odpowiedziałeś, mielimy to gówno z takim namaszczeniem. I pisząc, że to problem marginalny, pokazujesz tylko jak bardzo jesteś oderwany od rzeczywistości.


Z mojej perspektywy wygląda to odwrotnie.

Najwięcej o aborcji do powiedzenia mają piwniczaki z siurkami. Nie ogarniający, że rzeczywistość to próba zdobycia skierowania i diagnozy przed rozwinięciem się choroby. To wyłudzenie od rodziny zaskórniaków na wspólny wkłąd własny pod kredyt na kanciapę.

Ja bym bardzo chciał,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NPC_358034: no ja się dowiedziałem, że jednak wystartował, dopiero po wyborach xD a specjalnie szukałem informacji o nim, ale skoro 3 miesiące przed wyborami na YouTube była cisza, to uznałem że zrezygnował
  • Odpowiedz
@biesy: Nie polityka go nie chciała, tylko okazało się że się do niej kompletnie nie nadaje, przez tragiczną organizacje która nie pozwoliła mu nawet zebrać podpisów do startu w wyborach. Rynek zweryfikował.
  • Odpowiedz