Wpis z mikrobloga

  • 192
Pan Robert Gwiazdowski, prawdziwy wolnościowiec, naukowiec, który mógłby wnieść do polityki nową jakość.

Dlatego polityka go nie chciała.

Szkoda, bo miałby mój głos. Wolność gospodarcza i obyczajowa, bez mariażu z brunatnymi bandami Winnickich i innych Bosaków. To bylaby moja Polska.

Najwyraźniej nie jesteśmy na nią gotowi.

#polska #wybory #liberalizm #ekonomia #biznes #gospodarka #polityka
biesy - Pan Robert Gwiazdowski, prawdziwy wolnościowiec, naukowiec, który mógłby wnie...

źródło: comment_1666426400LreBktZLtSO8XeN2j2DpKy.jpg

Pobierz
  • 54
tak, terminalnie chory płód to wypadek losowy,


Samo-zapylenie? Słyszałem o takich wypadkach losowych. Dotyczą równo kobiet i mężczyzn. I motorowerów.

a zmuszanie kobiety aby urodziła takie zdeformowane czy chore dziecko to objaw #!$%@? umysłowego.


To temat na inną debatę. Tymczasem było pytanie o wolnościowość.

Ponawiam pytanie; czym ten przygłup się różni od konfiarzy?


@thorgoth: zadaj pytanie, na które będzie szansa na normalną odpowiedź.
podejściem do gospodarki i wiarą, że każdy podejmuje wybory i ponosi za nie odpowiedzialność


@lexico wyjaśnij różnice; jakie podejście ma on a jakie konfiarze i gdzie się rozchodzą.

To temat na inną debatę. Tymczasem było pytanie o wolnościowość.


Nie, zmuszanie kogoś do rodzenie zdeformowanych płodów motywowane religijnie to jest element dyskusji o wolności. Gwiazdowski ma tyle samo wspólnego z wolnością co islamista który spalił córkę żywcem za nienoszenie burki.
czy jesteś w stanie poświęcić gospodarkę w imię aborcji na życzenie?


@Balactatun: trudne pytanie. Obawiam się eskalacji. Dziś pozwolimy na zakaz aborcji, bo konserwatywne wartości. Jutro będziemy kamienować cudzołożnice bo konserwatywne wartości. Albo palić heretyków bo konserwatywne wartości. W Iranie po upadku szacha poszło szybko.

Z socjalizmem gospodarczym jakoś sobie poradze, w taki czy inny sposób. Z konserwatywną inkwizycją byłoby trudniej.
@biesy: Za każdym razem #!$%@? to samo z Wami, kuce. Znajdujecie sobie nowego „wolnościowego” prawaka - tym razem na pewno lepszy od poprzednich i „normalny”. Potem się okazuje, ze ma światopoglądowego gwoździa w mózgu - wtedy wpada retoryka „co mnie obchodzą jego prywatne poglądy, liczy się gospodarka”. Potem się okazuje, ze ta cała gospodarka to bait na kuców, którego nie da się nawet zrealizować, a partia jedyne co robi, to wprowadza
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@biesy: no faktycznie. Przy pierwszej próbie nawet nie udało mu się ogarnąć podpisów na zarejestrowanie list, po czym zniknął z mediów, wszyscy byli przekonani że on nie startuje, a jednak wystartował w części okręgów, ale przez brak kampanii jakiejkolwiek oczywiście miał gówniany wynik. No i co zrobił? Stwierdził że się nie da, zwijam zabawki, koniec tematu. No mąż stanu normalnie jak się patrzy xD

Od udawania niezrozumiałego geniusza to już mamy