Wpis z mikrobloga

@uirapuru: zapomniałeś w tym podręczniku przeczytać rozdział o socjologii: że nie żyjemy w już w jaskiniach, kobiety preferują mieć dzieci z jednym partnerem i najczęściej ograniczoną ilość. A według spermiarskiej wizji to po wojnie kobiety musiałyby dawać się zapładniać tym facetom, którzy zostali, przymusowo i rodzić dzieci na potęgę aby odbudować populację. To jakiś fetysz?

Tak więc przepraszam, że zgaszę tą fantazję ale przedstawiam fakty: po wojnie na Ukrainie większość
@uirapuru: Dzisiejsze kobiety nie chcą rodzić, mają wymagania z komosu, do tego uważają się za najważniejsze i nie powinny mieć żadnych obowiązków, po czym dajemy im szansę by uciekły do innego kraju bo tak.
Jesteś ty normalny ? Jedyne co zrobisz to zmarnujesz sobie życie gdy owa kobieta będzie sobie żyć dostanie w obcym kraju.
@sildenafil Ma tutaj rację i nie wiem po co jeszcze się z tym wykłócacie.
Dlaczego mi
@sildenafil: to ty tu jestes spermairzem i znowu robisz chochoła, bo ja nigdzie nie napisałem o zmuszaniu kobiet do rodzenia dzieci xD xD xD i jeszcze caly wywód o tym napisałeś :D a jak juz przy faktach jesteśmy, to poczytaj o urodzeniach po drugiej wojnie swiatowej ;)
@Delta1985: "zmarnuje sobie zycie" broniąc ojczyzny, bo dla takich jak ty szczytem zycia jest mieć partnerkę? żałosne :D lepiej oddać kraj ruskim, ważne, zeby mieć dupę przy swoim boku :D
@sildenafil: Trzeba brać pod uwagę, że to był deal z UE, która wymusiła na Ukrainie ten zakaz opuszczania kraju. Nie wyobrażam sobie żeby do tych kilku milionów uchodźców dołączyło jeszcze kolejnych kilka milionów. W tym niestety wielu patusów, którzy byliby wodą na młyn kacapskiej propagandy.
@sildenafil: juz ci napisałem kilkakrotnie, ale w tym zakutym łbie widzisz tylko słowo "przymus" - obowiązki kobiety MOGĄ być takie, jakie sama zgodzi się na siebie przyjąć. Podobnie z mężczyzną. Jestem ochotnikiem i UBOLEWAM, że trzeba wprowadzać dla debili przymus, że nie mają wewnetrznego przymusu, że nie posiadają kręgosłupa moralnego. Nic nie zmieniłem od początku moich komentarzy, ty sobie za to dopowiedziałeś całą resztę, krócej już nie umiem :)
@spere: przecież sam o tym pisałem jakiś czas temu: minimum 3 lata więzienia za niestawienie się podczas mobilizacji. Niewolnictwo mężczyzn już mnie nie szokuje, raczej staram się zaakceptować to, że jestem obywatelem gorszego sortu z uwagi na swoją płeć. Chyba tak jest łatwiej.
@uirapuru: Dla mnie szczytem życia jest przetrwać.
Organizmy mają to do siebie, że ich nadrzędnym celem jest przetrwanie, nie mam zamiaru walczyć (zresztą i tak teraz bym nie mógł) gdy kobiety w moim wieku bawiłyby się w najlepsze za granicą za pieniądze podatników w obcym kraju.
Dlatego ci napisałem co powinno się zrobić ale widzę, że czytasz tylko to co chcesz, nie po to człowiek PŁACI NA ARMIĘ BY BYĆ WYSYŁANYM
@Delta1985: ty nie placisz na żadną armie, a żołnierze płacą takie same podatki jak ty. Nie jesteś żadnym klientem, nie ty decydujesz na co idą te podatki. A obowiązek obrony ojczyzny wynikający z konstytucji dotyczy każdego, ciebie również. I nie wyłgasz się z niego pieniędzmi, chyba, że nielegalnie. I to jest brak kręgosłupa moralnego :)
@uirapuru o to bardzo ciekawe, bo dokładnie tak myśli jakieś 98 procent kobiet. Czy ty myślisz, że kobiety przejmują się swoim krajem, co ja mówię nawet własną rodzina się nie przejmują.

Przykład była taka instgramerka/tik tokerka której brat zmarł na wojnie, po czym ona dosłownie jednego tik toka o nim nagrała, a potem znowu tu jakieś poleconko itd. Żeby zarobić na lepsze ciuchy, kluby co by można było bogatego albo przystojnego Chada