Wpis z mikrobloga

@lemek123: Zastanawiałeś się kiedyś co by pomyślał o tobie twój dziadek czy pradziadek widząc, na kogo wyrósł jego wnuczek czy prawnuczek? Na typa miauczącego czemu świat wyglada tak od zawsze i czemu to kobiety nie mogą walczyć zamiast wnuczka, bo on się boi i najlepiej w piwnicy by się ukrył?
  • Odpowiedz
@Mathas: no patrz. Jakoś kilku mądrzejszych od ciebie ludzi się kiedyś zebrało i ustalili, że może średnia hawajska dla każdego nie jest podstawowym prawem człowieka, za to prawo do życia i bezpieczeństwa już tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lemek123: a ty zapewne jesteś z tych co uciknie gdy ktoś ci dziewczynę zaczepi. Czemu jedni najczęściej Ci biedni honorowi i zasadami walczą a Ci kasiaści albo mendy myślą mam hajs na koncie jak wygramy to sobie wroce na gotowe. Przecież Ci pierwsi walczą również w obronie tych drugich i ich rodzin. Nie chcesz stawać w obronie swojego kraju, to poproś o zrzeczenie się obywatelstwa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sisal: hmmmm, gdyby tylko istniała jakaś formacją, najlepiej finansowana z podatków obywateli, która w razie zagrożenia obroniłaby kraj, dając normalnym ludziom schronić się bezpiecznie za granicą... Porównania zaczepienia dziewczyny do wojny już nawet nie skomentuje...
  • Odpowiedz
zakaz opuszczania kraju przez mężczyzn cały czas obowiązuje, władze trzymają ich jako zapasowe mięso armatnie. Nie wiem jakie są nielegalne sposoby przekroczenia granicy, ale myślę, że łapówka jest skuteczną formą.


@sildenafil: łapówa ;) rodzina z Podkarpacia mówiła nawet ile to tam kosztuje, bo od Ukraińców slyszeli
  • Odpowiedz
@sildenafil: Kwestia etyczna jest taka, że nieetycznie przymuszeni do walki agresorzy przebiją się bez problemu z etycznie nieprzymuszonych do walki obrońców.

To jest jak z paradoksem "tolerancji". Tolerancja musi być nietolerancyjna dla nietolerancji, bo inaczej sama przestanie istnieć.
  • Odpowiedz
@Mathas: fajnie ci się tak pisze z ciepłego domku przed komputerem nie? pewnie podczas wojny pierwszy byś chwycił za klamkę i niczym schwarzenegger poleciał na front
  • Odpowiedz