Wpis z mikrobloga

Ukraina ma przewagę w technologii, ale to czym dysponuje to procent tego co ma NATO. W razie faktycznej wojny nato z Rosją wykluczając atomową apokalipse kacapia zostałaby #!$%@?. Co do zapłaty, to oddawania swojego życia państwu, dla którego jestem jedynie statystyką nie uważam, za uczciwą zapłatę
  • Odpowiedz
@uirapuru:

Co gorsza, zostaniesz, gdy inni poumierają, i przekażesz swoje #!$%@? geny dalej, kolejnym pokoleniom chłopczynek. Ja tymczasem na wojnę pojadę, żeby nawet tacy jak ty, mogli przekazywać dalej swoje #!$%@? geny - taki już jest świat :)

Gdybym był hetero, to napisałbym, że tak: ucieknę, potem wrócę, i ożenię się z Twoją dziewczyną i będę miał z nią dzieci, gdy Ty będziesz się rozkładał zakopany w zbiorowej dziurze w
  • Odpowiedz
@Sisal no nie będę dostawał #!$%@? za zużyte #!$%@?. Czemu mam dostać w łeb skoro miało ja na przykład 15 gości z tindera wcześniej?
  • Odpowiedz
popierasz to, żeby podczas wojny każdy mógł dobrowolnie opuścić kraj?


@zymotic: Tak. Uważam, że jak większość ludzi zdecyduje się wyjechać, to tak jakby nie ma sensu bronić tego kraju.
  • Odpowiedz
@sildenafil: moja żona oplułaby cie z daleka, gdybyś był hetero. najwidoczniej w twoim partnerskim związku to ten drugi jest mężczyzną, on pewnie prędzej czy później też cie opluje z daleka.

wykonywałbyś jak jeleń rozkazy innego faceta

Podczas wojny będę walczyć za siebie i za swojego partner


@sildenafil: zdecyduj sie, albo jestes w wojsku, albo nie walczysz, jakkolwiek sobie to wyobrażasz xD i nie, wojsko nie wyglada tak, jak
  • Odpowiedz
Tak. Uważam, że jak większość ludzi zdecyduje się wyjechać, to tak jakby nie ma sensu bronić tego kraju.


@sildenafil: dobrze, ze jestes tylko wiejskim głupkiem, szkoda tylko, ze masz równe z innymi prawa wyborcze, na ktore ewidentnie nie zasługujesz xD
  • Odpowiedz
@uirapuru: wolność to służba XDDD ok. Ja osobiście uczę się walki wręcz, ale nie po to aby robić za policjanta, tylko po to aby móc się samemu obronić gdy zostanę zaatakowany i nie czekać łaskawie na policję. I tak samo postąpiłbym na wojnie. Nie mam zamiaru uciekać do Niemiec i mieszkać w szkole podstawowej, a to co tutaj zbudowałem zostawić na pastwę wroga. Ale na pewno nie wstąpiłbym do armii
  • Odpowiedz
@uirapuru: tak samo postąpiłbym na wojnie - czyli bronił siebie i rodziny gdy dojdzie do takiej sytuacji. I tak - będę się chował przed nalotem czy bombardowaniem. A nie ubierał mundur i leciał z zardzewiałym karabinem aby dostać kulkę, dzięki czemu wojsko odkryłoby pozycje strzelnicze wroga. Ty właśnie tak skończysz - ale przynajmniej w swojej martwej główce będziesz miał poczucie honorowej śmierci.

Nie będę Ci tego odbierał.
  • Odpowiedz
@botellon: nadal nie jest to równość: kobiety mogą uciekać, nawet jeżeli są młode, zdrowe i bezdzietne, choć mogłyby walczyć. Przecież nawet lekarki czy pielęgniarki uciekają xD tak, personel medyczny ucieka z kraju objętego wojną. I ma do tego prawo, jeżeli ma odpowiednią płeć
  • Odpowiedz
@sildenafil: kolejne chochoły :D musisz przestać czerpać wiedze o wojnie z czterech pancernych i psa. niestety, ale jesteś mrzonką, tak jak te twoje sztuki walki. I nie zrozum mnie źle, sam je uprawiam, ale trzeba być debilem, zeby sądzić, ze do czegos ci sie to przyda w czasie W.

O karabiny swoje dbam, nie rdzewieją, mundur mam też odpowiedni, zeby łatwo mnie wykryć nie było. Jest duża szansa, że zdążę
  • Odpowiedz
@uirapuru skąd wiesz czy oplulaby go z daleka? Przecież kobiety potrafiły z bandyty meeksa zrobić modela, z herrina ktory zabił dziecko świętego, więc gdyby on był na tyle ładny to by nie splunęła.
  • Odpowiedz
@uirapuru: wartość rozrodczą xD to kobiety mają obowiązek zachodzenia w ciążę, tak jak faceci mają obowiązek walki na wojnie?

Boże, chyba jesteś największym spermiarzem jakiego dotąd spotkałem naw wypoku. Smutne.
  • Odpowiedz
@sildenafil: nie jestem spermiarzem, tylko przezcytałem podręcznik do biologii. porównaj koszt reprodukcyjny kobiety i mężczyzny. Kiedy kobieta nosi dziecko 9 miesięcy jest bezbronna, a zaplodnic ją może byle partner. To powoduje, ze jest zwykłą ruchomością, której na wojnie trzeba bronić. Co z resztą ruska szkoła prowadzenia wojny pokazuje gwalcąc dzieci i starowinki. Serio, zorientuj się w temacie, zanim zaczniesz się wypowiadać, robisz głupka z siebie.
  • Odpowiedz