Wpis z mikrobloga

@uirapuru: Zabawne jest to jak identyczne komentarze było słychać z kacapskiej strony, dopóki mobilizacja nie zajrzała do dupska, a potem uciekali aż korkowali przejścia graniczne, z tobą będzie tak samo wielki "obrońco ojczyzny".
Wyłgam się z tego, a potem jak cię wyślą na wojnę to zginiesz, twoje zwłoki zgniją a tacy jak ja znów będą musieli naprawiać ten cały bałagan jaki został.
Konstytucja zapewnia mi też ochronę moich praw.
Gdzieś
  • Odpowiedz
@rosikk1: nie odbieraj mu tego, większość tzw. bohaterów zostało bohaterami bo wierzyli, że po ich śmierci postawią ich pomniki, żona/dziewczyna odzieje się w czerń do końca swojego życia, a rodzina zawsze będzie o nich pamiętać. To napędza bohaterów, czasami prawdziwych: gdyby nie powyższe wyobrażenia, być może nie zdecydowaliby się na poświęcenie aby np. ratować rannego.

A to, że te wyobrażenia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością: że pomnika nie będzie,
  • Odpowiedz
@uirapuru: Czytanie ze zrozumieniem kuleję, ale jeszcze to przerobisz w szkolę.
Śmieję się z CIEBIE i tych poglądów rodem z XIX wieku.
Obronę ojczyzny zostawia się ludziom którzy własną nieprzymuszoną wolą zgodzili się na to, oni są ludźmi którzy postanowili oddać życie służbie gdy nadejdzie czas i to jest chwalebne.
Głupotą jest natomiast mobilizacja mężczyzn którzy nie chcą iść i nigdy nie chcieli.
Tak jak powiedział @sildenafil "pomnika nie
  • Odpowiedz
@Delta1985: robicie jedno błędne założenie. nawet jesli ja nie wrócę do domu, to wrócą moi koledzy, którzy myślą podobnie jak ja. Nasze kobiety wrócą do naszych domów. I wy bedziecie chcieli wrocic do swoich i wtedy padną pytania: "gdzie byliscie?". I szybko zobaczycie, ze zostaniecie społecznymi pariasami z piętnem tchórza :) A jest jeszcze spora szansa, ze ja tez wroce, nic nie jest przesądzone - oprócz tego, ze zrobie wtedy
  • Odpowiedz
@sildenafil ,a co najlepsze kuzyn znajomego który mieszka w "Bierdansku " czy jakoś tak w zeszłym tygodniu normalnie przyjechał do Polski xD najpierw z Bierdanska na Krym z Krymu do Rosji z Rosji do Estonii,Litwy i Lotwy i dopiero do Polski ,ale mówił,że nie było żadnych problemów ze strony ruskich saldatów :_:
  • Odpowiedz
@uirapuru: Masz jakieś mylne wyobrażenia, nie wiem czy to z gier czy filmów ale do rzeczy.
Nikt się nie zapyta "gdzie byliśmy" bo zazwyczaj uciekasz z rodziną, ale może będą takie pytania.
Spójrz sobie na II wojnę światową, ilu ludzi wróciło a nikła ilość została pariasami a tym bardziej tchórzami, gdzie ty takie głupoty wyczytałeś ?
Empatią to ty nie grzeszysz, ale to dobrze bo ja też nie i nie
  • Odpowiedz
@uirapuru: gorzej, jak dotrze do Ciebie rzeczywistość: że kobiety nie wrócą, bo przez lata wojny urządziły się dość dobrze za granicą. A objęci zakazem wyjazdu z kraju mężczyźni, którzy przez ostatnie lata żarli gruz będą tak sfrustrowani i bezradni, że będzie im wszystko jedno.

Kraj, który tak podzielił ludzi: na lepszych (szlachta - kobiety) i na gorszych (śmieci - mężczyźni) nigdy się nie odbuduje.
  • Odpowiedz
Empatią to ty nie grzeszysz, ale to dobrze bo ja też nie i nie chciej się naciąć na kogoś bo możesz się gorzko przeliczyć.


@Delta1985: czy ty mi leszczu grozisz? :D przecież ja bym złamał cie pajacu jedną ręką xD

Spójrz sobie na II wojnę światową, ilu ludzi wróciło a nikła ilość została pariasami a tym bardziej tchórzami, gdzie ty takie głupoty wyczytałeś ?


@Delta1985: cała masa ludzi,
  • Odpowiedz
@uirapuru: Nie udawaj idioty, ty pierwszy mi zacząłeś grozić i szczerze chciałbym zobaczyć "pajacu" jak mnie łamiesz jedną ręką.
Zwykły z ciebie pozer i napinacz.
Dalej widzę u ciebie braki, powiedz no, dlaczego komuniści wyłapywali masę ludzi ? szczególnie z AK i oddziałów zachodnich ? Na pewno nie przez tą twoją mityczną "łatką tchórza".
Kua typie:
Mój przodek dorobił się stopnia oficerskiego w Carskim Wojsku.
Pradziadek
  • Odpowiedz
@Delta1985: a ja nie mam dobrego słowa o wojnie, nigdzie o niej dobrze nie napisałem, kolejnym debilem jesteś co sobie cos sam dopowiada. pokaz mi gdzie chwale wojnę. Wojna to jest jednak cos, co kazdy prawdziwy facet bedzie musiał wziąć na klatę i lepiej, żeby robił to rozumiejąc po co to robi i z własnej woli. Widze, ze kretyn z ciebie pokroju tego sildenafila.

Ps. lol, dziadek w werhrmachcie

Ps2.
  • Odpowiedz
Nie liczyłem na jakiekolwiek zrozumienie historii ale wyedukuje twoją marną głowę tym, że na Pomorzu brali do armii pod przymusem, jarzysz czy jeszcze dekiel ci nie gra ?
Nie każdy będzie musiał to "wziąć na klatę", to nie moja wojna, nie ja ją wywołałem, nie ja się do niej pisałem, nie służyłem w armii bo są ludzie od tego, czego ty kuźwa nie rozumiesz ?
Chcesz wysyłać ochoczo mężczyzn na mobilizacje, poza
  • Odpowiedz
Zastanawiałeś się kiedyś co by pomyślał o tobie twój dziadek czy pradziadek widząc, na kogo wyrósł jego wnuczek czy prawnuczek? Na typa miauczącego czemu świat wyglada tak od zawsze i czemu to kobiety nie mogą walczyć zamiast wnuczka, bo on się boi i najlepiej w piwnicy by się ukrył?


@Mathas: Pytasz niewłaściwe osoby, ci którzy walczyli w drugiej wojnie raczej nie zostawiali po sobie potomstwa tylko rząd liter w marmurze.
  • Odpowiedz