Wpis z mikrobloga

Kiedy My się w końcu obudzimy.........co się stało z tym społeczeństwem?? Benzyna po 8 zł, ogrzewanie poszło w górę o 300% a jedzenie o 100% w ciągu 2 lat, kredyty 2x w górę a dalej nikt nie protestuje. Mnie zastanawia gdzie te tłumy kobiet, te tłumy fajnopolaków palące świeczki za sądy i TVN?
społeczeństwo jest tak podzielone ze nie wyobrażam sobie ze w końcu pojawi się prawdziwa oddolna inicjatywa

#protest #kredythipoteczny #inflacja #kryzys #gospodarka #bekazpisu
  • 34
@Viado: Ale mnie zaczynacie irytować. To rusz tyłek i coś zrób.
Jak był protest przeciwko inflacji to wystarczyło, że pojawiła się tam Lempart i już hejterzy mieli pełno w gaciach. Wy kompletnie nic nie potraficie zrobić a pierwsi jesteście do hejtowania. Weź wyjdź gościu.
@yaah: Ale ona zorganizowała ten protest przeciwko inflacji. Rozumiesz?
Miała na tyle duże jaja ze COŚ zrobiła w tym temacie w przeciwieństwie do OPa.

I jak nie lubię Lempart to szanuje ją o wiele bardziej bo coś robi. A OP jedynie co potrafi to krzyczeć jak ksiądz z ambony na parafian i ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

@Bartek5435 Rusz tyłek. Bo ja chodzę na protesty.
Pobierz Sin- - @yaah: Ale ona zorganizowała ten protest przeciwko inflacji. Rozumiesz? 
Miała...
źródło: comment_1666168554jvV576GpUYfajCMKnlwNzh.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Viado:

Mnie zastanawia gdzie te tłumy kobiet, te tłumy fajnopolaków palące świeczki za sądy i TVN?


Właśnie przez takich jak ty, co wyśmiewają wszystkich i wszystko bo ktoś protestuje w ważnej dla niego sprawie, coraz mniej osób w ogóle chce chodzić na protesty.

Tak naprawdę jesteś niczego nieświadomym pomocnikiem PiSu i jeszcze narzekasz. Obecna sytuacja to także twoja wina.
@Wookie2020: W 2001 roku SLD też głosiło hasła pod wybory. Po czym sprzątali burdel po AWS (m.in. Dziura Bauca) , co niestety bylo kosztowne bo społeczeństwo ogólnie zbiedniało, a żadne obietnice wyborcze nie zostały spełnione. Bezrobocie 20%, brak perspektyw i ogolnie #!$%@?...nia. Mają sporo za uszami ale wbrew nazwie wprowadzili więcej rozwiązań wolnorynkowych i ułatwiających prowadzenie działalności niz jakikolwiek inny rząd. Dało nam to "kopa" pod koniec ich kadencji i furtkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viado: Jak był protest przeciwko inflacji to wystarczyło, że pojawiła się tam Lempart i już hejterzy mieli pełno w gaciach.


@Sin-: a tu się absolutnie nie dziwię.