Wpis z mikrobloga

Kiedy My się w końcu obudzimy.........co się stało z tym społeczeństwem?? Benzyna po 8 zł, ogrzewanie poszło w górę o 300% a jedzenie o 100% w ciągu 2 lat, kredyty 2x w górę a dalej nikt nie protestuje. Mnie zastanawia gdzie te tłumy kobiet, te tłumy fajnopolaków palące świeczki za sądy i TVN?
społeczeństwo jest tak podzielone ze nie wyobrażam sobie ze w końcu pojawi się prawdziwa oddolna inicjatywa

#protest #kredythipoteczny #inflacja #kryzys #gospodarka #bekazpisu
  • 34
  • Odpowiedz
@Viado: polaczki husarze nigdy się nie obudzą, bo jedyne miejsca gdzie są mocni to przy stole, na fejbuku i wykopie xD
Ale pamiętajcie że to francuzi to tchórze co mają czołgi z czterema biegami do tyłu i jednym do przodu Hłe hłe
  • Odpowiedz
@Sin-: Mnie w ogóle irytuje to mówienie, że "u nas nikt nie protestuje", najczęściej mówione przy okazji jakichś protestów w innych krajach. Co chwila są jakieś protesty u nas, a idiota jeden z drugim będą pisać, że nikt nie protestuje. Sam dupy nie ruszy, a narzeka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wookie2020: wy naprawdę tego nie rozumiecie? W 2015 roku kiedy PiS wygrał otwarto puszkę Pandory, rozdawnictwo. Teraz żadna partia nie może wprost powiedzieć "utniemy socjal" bo od razu straci połowę poparcia, które przejdzie do lewicy i PiSu.
Jest jeszcze konfederacja, której parę lat temu nawet kibicowałem, liczyłem że do głosu dojdzie taki dziambor a narodowców i korwina wywalą na śmietnik lub zepchną na boczny tor. Ale jest jak jest, zainwestowali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Viado: a po co chodzić na protesty jak zaraz przyjdzie jakaś gruba baba, albo ktoś będzie przeklinał i wykopki i tak uznają go za nieważny. A już nie daj jakiś lider się pojawi to już w ogóle wścieku maciczek dostaną, że to nie oni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Viado: jak zorganizować protest, którego hasłami przewodnimi będą:
"Ograniczyć konsumpcję"
"Zwiększyć ceny spożywki (przywrócić normalny VAT)"
"Urealnić koszt kredytu"
"Doprowadzić do recesji i zwiększyć bezrobocie"
I najważniejsze "ograniczyć social i dopłaty do wszystkiego co się rusza"
Nikt na to nie przyjdzie, a potrzebujemy terapii szokowej teraz, a nie w momencie upadku budżetu państwa.
  • Odpowiedz