Wpis z mikrobloga

Cześć,

z tej strony Karolina Naja! Od lat z sukcesami zajmuję się kajakarstwem! Na swoim koncie mam już cztery medale Igrzysk Olimpijskich, a także tytuły: Mistrzyni Świata czy Mistrzyni Europy.

O kajakarstwie wiem dużo i chętnie podzielę się z Wami tą wiedzą! Dlatego jeśli interesuje Was kajakarstwo, zapraszam na AMA z moim udziałem - startujemy w środę 19 października o godzinie 17:00! Postaram się przybliżyć Wam ten sport!

#sport #kajakarstwo #ciekawostki #kajaki #polska
Karolina_Naja - Cześć,

z tej strony Karolina Naja! Od lat z sukcesami zajmuję się ...
  • 195
W sumie trochę szkoda mi sportowców, szczególnie tak niszowych sportów. Dla nich taki Orlen to być albo nie być i w kwestii wyboru sponsora mają całe nic do gadania, bo takie sprawy załatwiają komusze krasnale z Polskich Związków Tego i Owego. A sam sportowiec pewnie nie raz ochłapy dostaje z tego hajsu, bo wiadomo, że wszyscy dookoła muszą zarobić.

Generalnie AMA dla mnie nie ciekawe, ale chętnie przeczytam wpisy.
@Karolina_Naja: widzę parodniowe zielone konto które nie ma żadnej aktywności, 1 post który ma 800 plusów i zdanie zaczynające się od "zapraszam na AMA" i już wiem, że to sprawka Orlenu xD
Z jednej strony popieram promocję polskich sportowców, ale z drugiej wiem, że o pani Karolinie pierwszy raz usłyszymy podczas AMA i ostatni raz usłyszymy podczas AMA.
Życzę sukcesów i lepszych sponsorów.