Wpis z mikrobloga

Siema, stwierdziłem, że opiszę swoją przygodę z białkiem Nutrend, podobną do tej.

Przycebuliłem i kupiłem na shopee ich białko. Po przeczytaniu powyżego postu spojrzałem do swojego białka i zobaczyłem te same grudy (tylko było ich więcej). Napisałem do sprzedawcy na shopee i po dłuższej dyskusji zdecydował się przyjąć białko do zbadania (na początku pisał mi, że to na pewno błąd przechowywania).

Po jakimś czasie odezwałem się do nich z pytaniem jaki jest status mojej reklamacji (sami nie raczyli się do mnie odezwać). Dostałem odpowiedź, że odesłali białko do producenta, który też stwierdził, że jest to spowodowane złym przechowywaniem i zaproponowali mi zwrot 30%. Jestem pewnien, że nie było to spowodowane złym przechowywaniem. Przerabialem już nie jedno białko w swoim życiu i nigdy nic podobnego mi się nie zdażyło.

Zastanawiam się, co mogę z tym teraz zrobić. Złożyłem oficjalną reklamację mailem (Wcześniej pisałem tylko przez shopee) i poczekam na odpowiedź. Jeśli będzie negatywne, to zgłoszę to do UOKIK. Teraz żałuję, że nie zachowałem sobie trochę, żeby zabrać to do sanepidu. Myślę, że sporzywanie tego białka mogło mi zaszkodzić

#mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#suplementy
#bialko
#nutrend
#januszebiznesu
jedrek1212 - Siema, stwierdziłem, że opiszę swoją przygodę z białkiem Nutrend, podobn...

źródło: comment_1666091486Zv1CSSucPCDRdxPwhMxrFq.jpg

Pobierz
  • 12
@Buckwheat: @jedrek1212: Mi wymieniali dwa razy. Dwie różne partie i w dwóch porobiły się masakryczne grudy. #!$%@?łem do śmieci to gówno, bo jeść się dało, że o zdrowiu nie wspomnę. Z nutrend mi odpisali:

Thank you for your email.
I am sorry for the situation. These black salty lumps are formed by the reaction of flavouring with other raw materials. This product is certainly not harmful to the human body.
wątpię żeby była to pleśń, w tamtym poście jest skład i jest wymieniony chlorek sodu, skoro te grudki są słone to pewnie wilgoć, sól i jakiś inny składnik z tego proszku tworzą grudki, no i z czasem wiążą coraz więcej wilgoci i tego grudkotworzącego składnika i stąd rosną