Wpis z mikrobloga

@jakubz: no akurat jakbym był w ciele kobiety to byłby to najważniejszy powód dla, którego zrezygnowałbym z macierzyństwa ¯\_(ツ)_/¯ nie uważasz, że to troche niesprawiedliwe umrzeć w wyniku wadliwego prawa wprowadzonego przez fanatyków religijnych? jakbyś leżał i wiedział, że twoje życie jest zagrożone i sam nie możesz zdecydować co dalej, a lekarz ma związane ręce bo w głowie ma już ułożony scenariusz gdzie nękają go ludzie ziobry i policja religijna z
@gardzenarodowcami: no zależy jak to w rzeczywistości wygląda. Zresztą jest tyle fundacji z którymi można wyjechać i nawet się wyskrobać jak choćby natalka... No i nie wiem czy lekarz ma związane ręce, bo czytałem opinie, że w przypadku zagrożenia życia matki aborcja jest legalna.
no zależy jak to w rzeczywistości wygląda. Zresztą jest tyle fundacji z którymi można wyjechać i nawet się wyskrobać jak choćby natalka... No i nie wiem czy lekarz ma związane ręce, bo czytałem opinie, że w przypadku zagrożenia życia matki aborcja jest legalna.


@jakubz: No gorzej jak jest sytuacja, że nie da się wyjechać. Zresztą co to ma być? Kto ma hajs ten sobie ogarnie, a reszta niech cierpi w imię
@gardzenarodowcami: Po tym wpisie jeszcze mniej kobiet zdecyduje się na dziecko. Giniemy od wielu lat, niestety.

Po pierwsze wielu myślących przyszłościowo ludzi nie decyduje się na dziecko ze względu na sytuację. Z drugiej strony jak ktoś zarabia bardzo dobrze to nie zdecyduje się na dziecko bo ono będzie go ograniczać. Proste i logiczne. Dlatego kraje bogate które nie mają w zwyczaju wielodzietnego wzorca rodziny jak np. USA raczej giną.

Do tego