Wpis z mikrobloga

@maciusuper Ruscy nie celują w infrastrukture cywilną. I to nie dlatego że są tacy litościwi, po prostu pociski kierowane są na wykończeniu. Używają rakiet wypuszczanych z samolotów, a to że spada to gdziekolwiek bo celność ma na poziomie kilometra to efekt jest jaki jest
@maciusuper: Pamiętam, jak napisałem wtedy że ukraińcy bombardowali notabene nie samo centrum handlowe tylko ukryty sprzęt wojskowy to niektóre wykopki srały sobie na głowy jak ja moge tak pisać, tak samo jak napisałem że ukraińcy sobie robili przyczółki w szkołach to tak samo, zostawałem ruską onucą że jak ja tak moge pisać i różne epitety z doopska xD
No ale jak potem latały filmiki z rzeźni, z walk w tych szkołach
Ruscy nie celują w infrastrukture cywilną. I to nie dlatego że są tacy litościwi, po prostu pociski kierowane są na wykończeniu. Używają rakiet wypuszczanych z samolotów, a to że spada to gdziekolwiek bo celność ma na poziomie kilometra to efekt jest jaki jest


@HlHl: ukraińska propaganda, tak jak dzisiaj z tym wieżowcem OBOK którego spadła rakieta. Jakoś dziwnie celu właściwego Ukraińcy nie pokazują.
Pamiętam, jak napisałem wtedy że ukraińcy bombardowali notabene nie samo centrum handlowe tylko ukryty sprzęt wojskowy to niektóre wykopki srały sobie na głowy jak ja moge tak pisać, tak samo jak napisałem że ukraińcy sobie robili przyczółki w szkołach to tak samo, zostawałem ruską onucą że jak ja tak moge pisać i różne epitety z doopska xD

No ale jak potem latały filmiki z rzeźni, z walk w tych szkołach to nagle
Głupi będzie się dopierniczał do wszystkiego a do tego jak będzie miał czasem ciutke racji to będzie czuł się wspaniałe.
Ruskie niestety nie liczą się z cywilami, ot mają to chyba zakodowane od pradziada.
Chyba znowu trzeba im pokazać że to wcale nie oni muszą rządzić w Moskwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
na starego, teraz poziomem się zrównaliśmy :)


odpo

@Frygus96: ok, Ukraińcy bombardowali swoje centrum handlowe
+ ukraińcy oczywiście tak jak Amnesty mówi, prowadzić swoją obronę tylko w wyznaczonych do tego miejscach, najlepiej z 48 godzinną notą dla strony przeciwnej gdzie będą się ukrywać
Argumentacja w stylu "gdyby nie chodziła ciemną uliczką w krótkiej spódniczce, to by jej nie zgwałcili"


@WaveCreator: no ale chodzenie ciemną uliczką w krótkiej spódniczce to jest głupota i narażanie się na niebezpieczeństwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Frygus96:

ha tfu ci na starego, teraz poziomem się zrównaliśmy :)


klasyk, nie ma to jak obrażać rodziców.
Leć już lepiej do swojej mamuśki która stoi na MKAD i zarabia hajs na swój sposób :)

Ukraińcy bombardowali swoje centrum handlowe? XD


@Frygus96: a co ześ napisał "Pamiętam, jak napisałem wtedy że ukraińcy bombardowali notabene nie samo centrum handlowe tylko ukryty sprzęt wojskowy" - polski język trudna ? leć zresztą na
@stjimmy: tak ciężko dojść do wniosku że musiałem się pomylić i oczywiście chodziło o ruskich?
i co dalej, już nagle mój post nie jest takim bełkotem?
Jak odniesiesz się do dalszej części wpisu? Odniesiesz się w ogóle? Nie? No właśnie, jedyne co potrafisz to xD
Prawda jest taka ze na tym portalu siedzi stado małp które wtedy nie chciały dopuścić do swoich świadomości faktu że ruscy bombardując tamto centrum handlowe bombardowalu
Jak odniesiesz się do dalszej części wpisu? Odniesiesz się w ogóle? Nie? No właśnie, jedyne co potrafisz to xD


@Frygus96: ja to zrobię: russia hate club, rozklad jazdy.jpg, putin-fiutin, fotomontaż z putinem.jpg, bayraktar song, himarsy, sw. Javelin, a Ukraina może popełniać dowolne zbrodnie i przestepstwa bo jest ZAATAKOWANA.
@Pantokrator: błąd, ukraińcy trzymając sprzęt wojskowy w zatłoczonym centrum handlowym, świadomie podejmowali ryzyko śmierci każdego z tych cywilów, i odpowiadają na równi z ruskimi za śmierć tych ludzi.
Tylko ktoś mentalności ruskich (a ukraińcy właśnie taką mają) wiedząć że trwa wojna, trzyma sprzęt w takim miejscu.
@Pantokrator: ohohoho nazistą jestem xD
Dupsko cie szczypie bo któś dowodzący wstawił sprzęt w miejsce wypchane po brzegi cywilami co jest #!$%@? zbrodniczym zachowaniem. Ciekawe jakie miałbyś zdanie o idiotach z wojska polskiego którzy wiedząc że rosja wali rakietami gdzie popadnie, nie licząc się z kompletnie niczym, stracił byś nogę w takim bombardowaniu, ciekawe czy przez sekunde nie pomyślał byś o debilu który kazał zaparkować tam wojsko xD
Strać się.
Jo, strzelili kilometr dalej i taka fala poszła. Życzę Ci, abyś dostał udaru mózgu od głupot jakie wypisujesz.


@PomocnikBob: musisz wiedzieć że masz do czynienia z nieskrępowaną propagandą, przecież nawet na tym Twoim zdjęciu widać że dym nadleciał. A tutaj troszkę inaczej to wygląda, nieprawdaż?
https://t.me/intelslava/38751
Dalej mi tego udaru życzysz? Zdrówka!
@Frygus96: Drogi ruSSki fanboyu, nadal nie rozumiesz i nie ma możliwości Ci wytłumaczyć, że Ukraińcy mogą na swoim terenie robić co chcą. To Rosjanie NIE MAJĄ ŻADNEGO PRAWA odpalać w ich stronę rakiet i ich zabijać, bo to Rosjanie dokonują zbrodniczej agresji.
Pisanie o równej odpowiedzialności, to typowy objaw bycia ruSSkim ..... (tu wstaw właściwe słowo), więc każdy szanujący człowiek powinien napluć ci w mordę.
@Frygus96: 1) Bądź onucą.
2) Wspieraj ludobójstwo.
3) Bądź rozbawiony, że kogoś to oburza.

Urocze, wycofuję złe słowa, które o tobie pisałem. Są nieadekwatne, a właściwych wyrazić tu nawet nie wolno,. o ile istnieją. Pozostaje mi życzyć, by spotkało cię dokładnie to, co spotyka ukraińskie ofiary tej wojny, innymi słowy, by dotknęło cię to, co sam popierasz.
@r3pr3z3nt: Ale wtedy to było celowane w składowany sprzęt który ukraincy rozmiescili sobie w centrum handlowy, wiedząc że ruscy to poyeby i na pewno nie zniechęci ich wizja zabica cywili, czy ty masz dwie szare komórki aby zrozumieć że ukraincy są współwinni śmierci tych cywili w tym centrum handlowym? XD
@Frygus96: winny jest zawsze ten, kto odpala rakiete. To jest wojna napastnicza. Ruski podejmuje decyzje - jesli nie sa w stanie wygrac tej wojny bez lamania konwencji, to i tak jej nie wygraja, wiec po co #!$%@? po cywilach?
To ze gdzies stanal sprzet nie zwalnia cie z odpowiedzialnosci za mordowanie ludnosci cywilnej.
Inna sprawa, ze ruscy jeszcze posmakuja takiej smierci u siebie w centrach, bo mlodzi Ukraincy beda sie mscic
@r3pr3z3nt: tak, rosjanie są winni agresji, dowództwo ukrainy jest winne składowania tam sprzętu. zadam pytanie jeszcze raz, kto zasłania cywilami swój sprzęt? wiedząc że ruscy i tak będą mieli to w #!$%@?? Tam powinni być pociągnięci do odpowiedzialności, chyba ze juz tak było tylko zwyczajnie o tym nie wiemy. To wcale nie tak ze napisałem to 100 razy juz xD Z wypłokami nie ma co rozmawiać, są lepsze fora gdzie ludzie
@Frygus96: Mysle, ze beda pociagnieci do odpowiedzialnosci po obu stronach, ale obrona ma w sobie pewna forme desperacji, wiec nie nalezy sie dziwic ze ludzie kombinuja i staraja sie przezyc liczac na jakies ucywilizowanie najezdzcy, ale to rzecz jasna blad w przypadku tych zwierzat.