Wpis z mikrobloga

  • 0
@maciusuper Ruscy nie celują w infrastrukture cywilną. I to nie dlatego że są tacy litościwi, po prostu pociski kierowane są na wykończeniu. Używają rakiet wypuszczanych z samolotów, a to że spada to gdziekolwiek bo celność ma na poziomie kilometra to efekt jest jaki jest
  • Odpowiedz
@maciusuper: Pamiętam, jak napisałem wtedy że ukraińcy bombardowali notabene nie samo centrum handlowe tylko ukryty sprzęt wojskowy to niektóre wykopki srały sobie na głowy jak ja moge tak pisać, tak samo jak napisałem że ukraińcy sobie robili przyczółki w szkołach to tak samo, zostawałem ruską onucą że jak ja tak moge pisać i różne epitety z doopska xD
No ale jak potem latały filmiki z rzeźni, z walk w tych szkołach
  • Odpowiedz
Ruscy nie celują w infrastrukture cywilną. I to nie dlatego że są tacy litościwi, po prostu pociski kierowane są na wykończeniu. Używają rakiet wypuszczanych z samolotów, a to że spada to gdziekolwiek bo celność ma na poziomie kilometra to efekt jest jaki jest


@HlHl: ukraińska propaganda, tak jak dzisiaj z tym wieżowcem OBOK którego spadła rakieta. Jakoś dziwnie celu właściwego Ukraińcy nie pokazują.
  • Odpowiedz
Pamiętam, jak napisałem wtedy że ukraińcy bombardowali notabene nie samo centrum handlowe tylko ukryty sprzęt wojskowy to niektóre wykopki srały sobie na głowy jak ja moge tak pisać, tak samo jak napisałem że ukraińcy sobie robili przyczółki w szkołach to tak samo, zostawałem ruską onucą że jak ja tak moge pisać i różne epitety z doopska xD

No ale jak potem latały filmiki z rzeźni, z walk w tych szkołach to nagle
  • Odpowiedz
Głupi będzie się dopierniczał do wszystkiego a do tego jak będzie miał czasem ciutke racji to będzie czuł się wspaniałe.
Ruskie niestety nie liczą się z cywilami, ot mają to chyba zakodowane od pradziada.
Chyba znowu trzeba im pokazać że to wcale nie oni muszą rządzić w Moskwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz