Wpis z mikrobloga

Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe., ze ludzi stac na dedykowana rejstracje, fury po 200k, leasing ale juz nie kupia dodatkowej godziny jazdy na nauke parkowania. Jakbym chcial, zeby byly mandaty, za takie parkowania na dwa, a czasami trzy miejsca jak wszystko jest ladnie oznaczone.

Tez hejtujesz kierowcow ktorzy parkuja na dwoch miejscach?
+

#samochody #parkowanie #hejt
#zalesie #motoryzacja #logika #patologia #patologiazmiasta #samochodoza #stopcham
prostymysliciel - Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe., ze ludzi stac na dedykowana r...

źródło: comment_1665086586TBBF1DahIpr5LntUVD2QIR.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już spieszę z odpowiedzią: robi się tak dla tego aby taki buldupiący plebs jak ty nie porysował drzwi.

Pomogłem? Zostaw plusa!


@Rustyyyy: Na parkingu gdzie jest wyrysowana podwójna linia z odstępem właśnie w celu ułatwienia otwierania drzwi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy drzwi mogą porysować chyba tylko pierdoły, które nie potrafią zaparkować na wyrysowanym miejscu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: Parkuję czasem pod marketem i chwilę posiędzę w aucie zanim wyjdę. W kilka minut mam #!$%@? drzwiami w lusterka albo drzwi. I już nie chce mi się z tymi #!$%@? kłócić. Chyba też tak zacznę parkować.
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: "Panie, przecież tyle jeszcze wolnych miejsc jest". Albo Ci co parkują poza wyznaczonymi miejscami, pomimo masy wolnych, bo bliżej wejścia. Tfu! Pluję na nich! Jakieś głupoty tutaj piszą, że codziennie mają obity samochód od otwieranych drzwi... Gdzie wy żyjecie?!
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: 1. To auto kosztuje nie więcej jak 50k
2. To nie jest prywatna rejestracja
3. Ludzie nie ogarniają że jak ktoś tak staje to albo po to aby mu nie obrysowali albo nie obchodzi go jak staje, tez często tak staje jak jest dużo wolnych miejsc, tak samo jak jest mało ludzi w kolejce w sklepie nie kładę zakupów tak aby ktoś miał miejsce tylko wszystko rzucam jak jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Rustyyyy xD obrazasz mnie ze jestem plebsem bo mowie, ze typ zle zaparkowal i podobno ta wersja i rocznik za 50k. Wspolczuje wychowania i mentalnosci jak myslisz, ze ktos podobnie jak ty z zazdrosci zarysuje samochod xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prostymysliciel: bo ludzie to debile, nie potrafią parkować precyzyjnie takim klockiem (co nie przeszkadza im kupować takich samochodów, no bo jestem lepszy, bo mam większe auto) - suvowi pod względem manewrowości bliżej już do Dostawczaka, jak do osobówki małej, Dostawczaka prowadziło nie tak dużo ludzi (i prawie w ogóle nie robiły tego kobiety, które bardzo chętnie udają, że umieją prowadzić suvy) i potem są takie efekty. Oczywiście może być też
  • Odpowiedz
@redemptor: Takie luki nazywam "parkingiem skuterowym" i są moim ulubionym miejscem do parkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze lepiej jak widzę, że koła ma skręcone w sposób sugerujący, że potrzebuje tego miejsca do wyjechania, bo nie umie inaczej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz