Wpis z mikrobloga

Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe., ze ludzi stac na dedykowana rejstracje, fury po 200k, leasing ale juz nie kupia dodatkowej godziny jazdy na nauke parkowania. Jakbym chcial, zeby byly mandaty, za takie parkowania na dwa, a czasami trzy miejsca jak wszystko jest ladnie oznaczone.

Tez hejtujesz kierowcow ktorzy parkuja na dwoch miejscach?
+

#samochody #parkowanie #hejt
#zalesie #motoryzacja #logika #patologia #patologiazmiasta #samochodoza #stopcham
prostymysliciel - Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe., ze ludzi stac na dedykowana r...

źródło: comment_1665086586TBBF1DahIpr5LntUVD2QIR.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: Ooo no to panie wszechwiedzący parkingowy sędzio, sam tak osobiście parkuje cały czas. Mam #!$%@?ą i częściowo nieuruchomioną nogę, żeby wyjść/wejść z samochodu potrzebuje na oścież otworzyć drzwi. Gdy obok zaparkuje auto nie będę wstanie wejść do samochodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prostymysliciel: niektórzy nie potrafią parkować i nic z tym nie zrobisz. Jest to pewien odsetek kierowców w każdym kraju i trzeba to zaakceptować tak długo jak długo jeżdżą bezpiecznie.
Sam jeżdżę pojazdem którym za pierwszym razem zdecydowana większość kierowców miałaby problem zaparkować, a sam parkuję nim bardzo sprawnie nawet równolegle pomimo tego że auta z tyłu jak i krawężnika przy jezdni nie widzę wcale - wszystko na wyczucie.
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: Panie, oni doszli do takich pieniędzy, bo nie oglądali się na to, że czegoś nie wolno. Jak łamiesz prawo i nikt Cię nie złapie to znaczy, że wolno. A jak złapie i praktycznie nie ma kary to po prostu dodatkowy koszt prowadzenia działalności.

Buraki mogą parkować wszędzie, cisnąć lewym gladkim pasem, a Ty się tłucz prawym po wybojach.
  • Odpowiedz