Wpis z mikrobloga

Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe., ze ludzi stac na dedykowana rejstracje, fury po 200k, leasing ale juz nie kupia dodatkowej godziny jazdy na nauke parkowania. Jakbym chcial, zeby byly mandaty, za takie parkowania na dwa, a czasami trzy miejsca jak wszystko jest ladnie oznaczone.

Tez hejtujesz kierowcow ktorzy parkuja na dwoch miejscach?
+

#samochody #parkowanie #hejt
#zalesie #motoryzacja #logika #patologia #patologiazmiasta #samochodoza #stopcham
Pobierz prostymysliciel - Wytlumaczcie mi jak to jest mozliwe., ze ludzi stac na dedykowana r...
źródło: comment_1665086586TBBF1DahIpr5LntUVD2QIR.jpg
  • 48
@prostymysliciel: BMW to stan umysłu. A odnośnie wartości auta - to pierwsza generacja X6 z jak widać już zmatowiałymi światłami tylnymi (więc raczej początek produkcji, niż jej koniec). Reasumując kilkunastoletnie BMW... czego się spodziewasz po właścicielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest jeszcze opcja na usprawiedliwienie... jak parkował to dopasował się do innych stojących, gdy Ci odjechali, pozostali parkowali już równo. Czasem się zdarza.
@prostymysliciel: Oczywiście to nie tłumaczy takiego zachowania ale ludzie obijają auta czy to po złości czy to mając wszystko w dupie, sam kilka razy miałem smutną niespodziankę znaleźć wgniotke na drzwiach (raz nawet zdarzyło mi się robić o to awanturę kiedy kobieta wchodząc do auta zauważyła że nie może wygodnie wejść ( auta były zaparkowane prawidłowo) specjalnie otworzyła drzwi tak by uderzyć o moje auto.(akurat podchodziłem od tyłu i nie wiedziała
@prostymysliciel: Auto było zaparkowane idealnie bo pamiętam że jej argumentem było to że nie może wejść wygodnie do auta. Wiem że powinna zapłacić ale w swojej głupocie miała tyle szczęścia że trafiła prosto w taki czarny mały pas syntetycznego materiału na dzwiach (e46) i pomimo sporej sily uderzenia nie zostal na tym widoczny ślad. Niestety skonczylo sie tylko na sporej awanturze