Wpis z mikrobloga

@itsoverforme32445: mam taką znajomą, aktualnie 27 lat i KAŻDY, powtarzam KAŻDY facet to jest zły, do dupy itd. :) Wszędzie winni tylko nie ona xD Dziwnym trafem koleżanki mają facetów, koledzy mają dziewczyny, które ich kochają. Ale ONA to AKURAT trafia na niewłaściwych. Także jeszcze 13 lat i ten artykuł będzie ponownie napisany tyle, że o niej xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@itsoverforme32445: Miałem przyjemność rozmawiać z 33 latką, po kilku związkach i dwóch ślubach. Teraz sama. Ogólnie mądra, oczytana i ma wiedzę w róznych tematach. Poza tym zachowywała się tak, jakby każde moje zdanie skierowane w jej kierunku było czymś negatywnym. Reagowała enegiczną chamską odpowiedzią lub pytaniem na pytanie, z jakimś fochem, a ja musiałem dokładnie tłumaczyć o co mi chodzi, żeby ona się przypadkiem nie poczuła urażona. To było trudne w
@elmencho
Znam dziewczyny które po prostu zmarnowały dużo czasu na związek który nie miał przyszłości.
Żadne chady/oskarki/brutale... po prostu w pewnym momencie dochodziło się do wniosku że cele i pragnienia się rozjeżdżają. I wtedy zostaje się nagle w wieku 30-40 lat z koniecznością zaczynania od początku.
Znam dziewczyny które po prostu zmarnowały dużo czasu na związek który nie miał przyszłości. Żadne chady/oskarki/brutale... po prostu w pewnym momencie dochodziło się do wniosku że cele i pragnienia się rozjeżdżają. I wtedy zostaje się nagle w wieku 30-40 lat z koniecznością zaczynania od początku.


@Averna: Na wykopie nie wytłumaczysz. Ciekawe gdzie te boskie chady, bo jak patrzę na koleżanki, to 90% w związkach ze zwykłymi typami
@localoca: to na wykopie nazywają "to tylko twoja kolej" i że musisz #!$%@? fikołki żeby zrekompensować to że laska cię zostawi jak ZJAWI się czad.
Jak patrzysz na koleżanki to były chociaż jakies przykłady zmiany tych zwykłych typów albo odejść i powrotów ?
@itsoverforme32445: niech zgadnę, randkowała z 500 osbami, na poważnie z 250, dłużej niż miesiąc z 100, była parą z 50, dała dupy 30 ale żaden nie był ,,właściwy" bo nie miał WSZYSTKIEGO z poniższych:
+180cm
+20cm
super wyglądu
bogactwa
"idealnej" osobowości
jak cokolwiek z tego nie było spełnione chociażby w najmniejszym stopniu to już typ nie był "właściwy" i teraz szok bo została sama xD